Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 22, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezes Motor-Presse Polska kupił to wydawnictwo

Maciej Mizuro kupił 100 proc. udziałów w wydawnictwie Motor-Presse Polska. Od początku 2017 roku jest prezesem Motor-Presse Polska.

Maciej Mizuro w latach 2009-2012 był w Motor-Presse Polska dyrektorem finansowym. Pracował też dla giełdowej spółki MW Trade SA (świadczy usługi finansowe) - był jej wiceprezesem. W przeszłości był m.in. prezesem Vogel Business Media.
Wydawnictwo Motor Presse Polska zakładał Krzysztof Komar w kwietniu 1995 roku dla Motor-Presse Stuttgart. Od tego czasu był jego prezesem. Krzysztof Komar pod koniec 2016 roku zdecydował o przejściu na emeryturę.
Wydawnictwo Motor Presse Stuttgart nadal będzie reprezentowane w Polsce przez polskie edycje „Auto Motor i Sport” i „Motocykl” - będą wydawane na licencji. Pozostałe tytuły mają ukazywać się na dotychczasowych zasadach.
Motor Presse Polska to wydawca m.in.: "Men's Health", "Women's Health", "Runner's", "Auto, Motor i Sport", serwisu Mojeauto.pl.

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(22.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.