Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 16, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trwają już zdjęcia do programu "Hipnoza" w TVN

Program "Hipnoza" prowadzi Filip Chajzer (fot. Mariusz Kowalczyk)

W warszawskim ATM Studio trwają zdjęcia do programu "Hipnoza", który ma być emitowany w TVN. Prowadzi go reporter "Dzień dobry TVN" Filip Chajzer. Program ma zadebiutować w wiosennej ramówce.

W programie "Hipnoza" pięcioosobowe drużyny wykonują zadania i walczą o nagrody pieniężne. Program realizowany jest w studiu z publicznością. W nagrywanym 16 stycznia trzecim odcinku drużyna miała m.in. robić pizzę. Realizację zadań utrudnia Artur Makieła, przedstawiany przez nadawcę i producenta jako hipnotyzer, który wprowadza uczestników w stan hipnozy.

"Hipnoza" ma się pojawić w TVN pod koniec lutego – zaplanowano osiem odcinków. Program oparty jest na brytyjskim formacie BBC "You are back in the room", który zadebiutował w Wielkiej Brytanii w 2015 roku. Później powstały lokalne wersje w Australii, Francji, Holandii, Słowenii, Kolumbii, USA i Nowej Zelandii. W Polsce jego producentem wykonawczym jest ATM Grupa.

Filip Chajzer prowadzi też w TVN show "Mali giganci".

(MAK, 16.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 16, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Gonciarz będzie relacjonował dla Eurosportu Igrzyska w Pjongczang

Krzysztof Gonciarz (fot. Wojciech Surdziel / wosu.pl)

Youtuberzy Krzysztof Gonciarz i Kasia Mecinski będą przygotowywać relacje wideo z Korei Południowej dla widzów Eurosportu.

To nie jedyny osoby, które będą pracować dla stacji, część materiałów lifestylowych przygotuje np. żona Kamila Stocha - Ewa Bilan-Stoch. Przy relacjach z Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018 dla wszystkich platform Eurosportu będzie pracowało około tysiąca osób.

Eurosport jest wyłącznym partnerem telewizyjnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego, ma także pełne prawa do transmisji igrzysk w telewizji płatnej, w strefach kibica i poprzez swoje platformy cyfrowe.

Krzysztof Gonciarz w październiku 2017 roku otrzymał nagrodę widzów w organizowanym przez magazyn "Press" konkursie Grand Video Awards, został również laureatem nagrody w kategorii Vlog.

(PM, 16.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.