Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 16, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aplikacja Mikrofon Radia Złote Przeboje na iOS i Android

Z aplikacji korzystać można na urządzeniach z systemem iOS i Android (fot. pixabay.com)

Grupa Radiowa Agory udostępniła aplikację mobilną Mikrofon Radia Złote Przeboje.

W aplikacji znajduje się lista bieżących tematów, o których jest albo będzie mowa na antenie. Słuchacze po wybraniu konkretnego tematu mogą nagrać na smartfonie i przesłać do stacji swoją odpowiedź.

Aplikacja ma tę samą funkcjonalność co aplikacja Mikrofon Tok FM stworzona w ramach grantu z programu Google Digital News Initiative Fund. Rzeczniczka Agory Agata Staniszewska przypomina, że projekt od początku zakładał możliwość tworzenia i rozwijania aplikacji na potrzeby innych stacji Grupy Radiowej Agory.

Aplikacja Mikrofon Radia Złote Przeboje, przygotowana przez zespół Grupy Radiowej Agory, dostępna jest na urządzeniach z systemami iOS i Android.

(KOZ, 16.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 19, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Sołtys odszedł z Trójki

Paweł Sołtys pracuje w Bonnier Business Polska (fot. Adam Guz/Press)

Paweł Sołtys poinformował, że odszedł z Programu III Polskiego. Tym samym potwierdziły się nieoficjalne informacje „Presserwisu” z początku stycznia o jego rozstaniu z Polskim Radiem.

W piątek 19 stycznia Paweł Sołtys napisał na Twitterze: „Wczoraj w symbolicznym geście złożenia obiegówki (po wizycie w 19 pokojach na 5 piętrach w 3 budynkach) zakończyła się moja 10-letnia przygoda z Polskim Radiem. Media publiczne zmierzają w zupełnie obcym mi kierunku i po prostu przestałem pasować do tej układanki. Do usłyszenia!”.

O tym, że Paweł Sołtys rozstaje się z Polskim Radiem pisaliśmy na początku stycznia. Paweł Sołtys prowadził w Trójce „Bardzo ważny projekt” i „Informator ekonomiczny”. Do rozgłośni wrócił w lipcu ub.r. po tym jak zawarł ugodę z Polskim Radiem, z którego został zwolniony dyscyplinarnie pod koniec 2016 roku. Władze radia postawiły mu wtedy takie zarzuty jak: „wywieranie presji psychicznej” na zarząd Polskiego Radia i destabilizacja pracy spółki poprzez „publiczne nekanie” m.in. żądaniami przystąpienia do mediacji” i stosowanie czarnego PR. Sołtys był wtedy szefem związku zawodowego i stawał w obronie zwalnianych dziennikarzy. W Trójce pracował od 2007 roku.

Sołtys od lutego ub.r. pracuje w Bonnier Business Polska (wydawca m.in. „Pulsu Biznesu” i Bankier.pl), gdzie przygotowuje materiały wideo i ma codzienny program „Puls Dnia”. (MAK)

 

(19.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo