Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Witold Banach z IAR poleci do Pjongczangu za Michała Gąsiorowskiego z Trójki

(fot. pixabay.com)

Witold Banach zajmie miejsce Michała Gąsiorowskiego w ekipie Polskiego Radia na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w południowokoreańskim Pjongczangu.

Witold Banach jest reporterem Informacyjnej Agencji Radiowej. Zajmuje się tematami związanymi z historią, ekonomią i problemami społecznymi.

Michał Gąsiorowski, który początkowo miał jechać na igrzyska, odchodzi z radiowej Trójki po 16 latach. Na Twitterze poinformował, że w niedzielę 14 stycznia br. po raz ostatni poprowadzi magazyn "Trzecia strona medalu".

Szefem ekipy Polskiego Radia na olimpiadę w Pjongczangu będzie kierujący naczelną redakcją sportową Polskiego Radia Cezary Gurjew. Oprócz niego imprezę relacjonować będą: Sylwia Urban (wiceszefowa redakcji sportowej), Tadeusz Kwaśniak (Radio Kraków), Marek Solecki (Radio Kraków), Krzysztof Klepczyński (Radio Katowice) i Tomasz Gorazdowski (radiowa Trójka). Ósmą osobą ekipy będzie technik.

Polskie Radio nabyło od Discovery Communications sublicencję na transmitowanie Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pjongczangu. Odbędą się one w dniach 9-25 lutego 2018 roku.

(KOZ, 13.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Gość Radia Zet" zastąpił "Śniadanie w Radiu Zet"

Marek Prawda (screen z Radiozet.pl)

Jednym z pierwszych gości Łukasza Konarskiego w sobotniej rozmowie "Gość Radia Zet" był Marek Prawda, dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Przypomnijmy, Radio Zet zrezygnowało z niedzielnego weekendowego "Śniadania w Radiu Zet", wprowadzając w soboty i niedziele rozmowy dziennikarza z politykiem w formule jeden na jeden. Dotychczas program nadawany był jednocześnie w Radiu Zet i Polsat News. Do audycji zapraszano po kilku polityków, którzy komentowali bieżące wydarzenia. Jak informowaliśmy, umowa z Polsat News nie została jednak przedłużona.

"Śniadanie w Radiu Zet" miało wrócić do ramówki Radia Zet po świątecznej przerwie, na początku stycznia. Rozgłośnia zdecydowała jednak, że od 6 stycznia Radio Zet zamiast "Śniadania" będzie nadawać weekendowe wydania "Gościa Radia Zet" w formule jeden na jeden - tak samo jak od poniedziałku do piątku o 8.02. Gospodarzami wydań w sobotę i niedzielę będą Joanna Komolka i Łukasz Konarski, dotychczasowi współprowadzący "Śniadanie w Radiu Zet". (KOZ, TAD)

(13.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo