Dział:

Dodano: Styczeń 11, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Watemborski szefem WP Fotoblogia

fot Patrycja Szczurowska

Marcin Watemborski pokieruje WP Fotoblogia. Przez dwa lata pracował w tym serwisie jako dziennikarz, teraz będzie redaktorem prowadzącym. 

- Będziemy dostarczać treści najwyższej jakości oraz edukować naszych czytelników. Krzysztof Basel odszedł z redakcji pod koniec roku. Zawsze miał na celu promowanie dobrej fotografii. Wiele mnie nauczył i był moim mentorem. Wraz z zespołem będziemy kontynuowali pracę nad rozwojem WP Fotoblogii, która na rynku jest ewenementem – mówi Watemborski.

Nowy szef WP Fotoblogia jest fotografem portretowym, ma na swoim koncie m.in. sesje kreacyjne oraz projekty dokumentalne. Doświadczenie w branży zdobywa od 2006 roku. Jego zdjęcia publikowały takie magazyny, jak Vouge.it, K-Mag i HIRO Magazine. 

WP Fotoblogia to specjalistyczny serwis dla pasjonatów fotografii. Od 2015 roku należy do Wirtualnej Polski. W grudniu 2017 serwis odwiedziło ponad 1 milion realnych użytkowników, co stanowi 75% wzrost rok do roku (Gemius/PBI, grudzień 2016/grudzień 2017).

 

(11.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział:

Dodano: Styczeń 11, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rzeczniczka MON odwołana ze stanowiska

fot. ppor. Robert Suchy/CO MON/ Flickr

Rzeczniczka prasowa Ministerstwa Obrony Narodowej, płk Anna Pęzioł-Wójtowicz została odwołana. To konsekwencja zmiany na stanowisku szefa MON, na którym Mariusz Błaszczak zastąpił Antoniego Macierewicza.

- Potwierdzamy informację, że Anna Pęzioł-Wójtowicz nie jest już rzecznikiem Ministerstwa Obrony Narodowej - poinformowało "Presserwis" biuro prasowe MON dodając jednocześnie, że nie wiadomo jeszcze kto ją zastąpi.

Po rekonstrukcji rządu Mateusza Morawieckiego, ze stanowiska rzecznika Ministerstwa Cyfryzacji odszedł także Karol Manys, wcześniej dziennikarz m.in. dziennika "Rzeczpospolita". 

(PM, 11.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.