Dział:

Dodano: Styczeń 11, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Watemborski szefem WP Fotoblogia

fot Patrycja Szczurowska

Marcin Watemborski pokieruje WP Fotoblogia. Przez dwa lata pracował w tym serwisie jako dziennikarz, teraz będzie redaktorem prowadzącym. 

- Będziemy dostarczać treści najwyższej jakości oraz edukować naszych czytelników. Krzysztof Basel odszedł z redakcji pod koniec roku. Zawsze miał na celu promowanie dobrej fotografii. Wiele mnie nauczył i był moim mentorem. Wraz z zespołem będziemy kontynuowali pracę nad rozwojem WP Fotoblogii, która na rynku jest ewenementem – mówi Watemborski.

Nowy szef WP Fotoblogia jest fotografem portretowym, ma na swoim koncie m.in. sesje kreacyjne oraz projekty dokumentalne. Doświadczenie w branży zdobywa od 2006 roku. Jego zdjęcia publikowały takie magazyny, jak Vouge.it, K-Mag i HIRO Magazine. 

WP Fotoblogia to specjalistyczny serwis dla pasjonatów fotografii. Od 2015 roku należy do Wirtualnej Polski. W grudniu 2017 serwis odwiedziło ponad 1 milion realnych użytkowników, co stanowi 75% wzrost rok do roku (Gemius/PBI, grudzień 2016/grudzień 2017).

 

(11.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.