Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Finał WOŚP będzie emitowany na trzech antenach Grupy TVN

Grupa TVN w 2018 roku po raz drugi jest głównym partnerem telewizyjnym Finału WOŚP (fot. materiały TVN)

TVN, TTV oraz TVN 24 będą przekazywać 14 stycznia br. relacje z 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku ok. 19.45 zaplanowano relacje ze „Światełka do Nieba”.

Grupa TVN po raz drugi jest głównym partnerem telewizyjnym Finału WOŚP. Oficjalny start akcji zaplanowano o godz. 8.30, w programie "Dzień Dobry TVN" emitowanym na głównej antenie. Centrum Finału WOŚP będzie mieścić się na placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie powstanie orkiestrowe miasteczko ze sceną oraz studiem telewizyjnym. TVN przez cały dzień emitować będzie relacje ze specjalnego studia o godz. 12.35, 13.50, 15.15 i 18.45. O 19.45 pokazane zostanie „Światełko do Nieba” (czyli pokaz fajerwerków), a kolejne materiały stacja pokaże o 22.50 i 23.44.

W TTV wejścia zaplanowano o godz. 10, 13, 16, 18, 20.30 i 20.57. TVN 24 o przebiegu zbiórki będzie informować przez cały dzień. W dziewięciu miastach Polski – Sosnowcu, Poznaniu, Zielonej Górze, Łodzi, Rzeszowie, Gdańsku, Krakowie, Świebodzicach i Olsztynie - specjalni wysłannicy oraz reporterzy TVN będą na bieżąco relacjonować przebieg akcji w lokalnych sztabach. Informacje będą przekazywać m.in. Maciej Wójcik, Mateusz Hładki, Katarzyna Jaroszyńska, Marcin Sawicki, Katarzyna Olubińska, Kinga Burzyńska, Bartosz Jędrzejak, Tomasz Kubat oraz Robert Stockinger.

W finałowym koncercie WOŚP zagrają m.in.: Proletaryat, Mesajah, Jelonek, Nocny Kochanek, Wilki, Coma, Kobranocka, Łąki Łan, Poparzeni Kawą Trzy. W tym roku pieniądze z akcji zostaną przekazane na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

(Mackuch, 08.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Policjant przerwał występ gościa podczas programu "Państwo w Państwie"

(screen z Twitter.com)

W niedzielę, 7 stycznia 2018 r., podczas emisji programu "Państwo w Państwie" w Polsat News, policjant przerwał utwór wykonywany przez gościa programu.

W programie Dawid Łukomski (mężczyzna twierdzi, że został pobity przez policjantów z Kwidzyna) zaczął opowiadać swoją historię rapując. Jego występ został przerwany przez obecnego w studiu Krzysztofa Hajdasa, byłego funkcjonariusza Komendy Głównej Policji. Hajdas zareagował nerwowo po tym, jak Łukomski nazwał funkcjonariuszy policji "bandytami w mundurach". Prowadzący program Przemysław Talkowski przekonał policjanta, który chciał wyjść ze studia, aby kontynuować dyskusję.

W najnowsyzm "Press" poruszamy temat wizerunku polskiej policji - więcej pod tym linkiem.

(IKO, 08.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo