Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 03, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karolina Korwin Piotrowska i Michał Figurski z porankiem w Antyradiu

"Najgorsze państwo świata" to nowy poranny program Korwin Piotrowskiej i Figurskiego w Antyradiu (fot. materiały prasowe)

W poniedziałek, 8 stycznia 2018 roku, Antyradio (Eurozet) startuje z porankiem "Najgorsze państwo świata". Prowadzącymi będą Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski.

Poranne pasmo będzie emitowane na antenie Antyradia od poniedziałku do piątku między godziną 7 a 10.

Karolina Korwin Piotrowska to dziennikarka, felietonistka i pisarka. Przez 10 lat prowadziła w TVN Style program "Magiel towarzyski", pisze felietony do Wirtualnej Polski i jest komentatorem TVN 24 BiS. Obecnie w TVN Fabuła prowadzi autorski program "DKF", a w TVN Style program pt. "#Sława". Prowadziła programy o filmie m.in.: w Radiu Kolor, Radiu Zet i Radiu PiN, a także w TVP1.
Michał Figurski jest dziennikarzem, prezenterem i producentem radiowo-telewizyjnym. Radiowcem jest od 1994 r. Zaczynał jako dziennikarz i prowadzący w Rozgłośni Harcerskiej. Od tamtej pory współtworzył i prowadził wiele audycji radiowych w takich stacjach jak Radio Zet, Radio Kolor, RMF FM, Antyradio i Eska Rock. Pracował jako producent, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Był dyrektorem programowym Radia Kolor, 4FunTV, Rebel.tv i TV Disco. Jest autorem nazwy Antyradio, w którym pełnił funkcję dyrektora programowego w latach 2003-2008.

(JOK, 03.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 04, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Media biorą udział w akcji "Nieskończenie Niepodległa"

Akcję organizuje Ośrodek Karta (fot. materiały prasowe)

Radio Zet, "Rzeczpospolita", Polsat News i Histmag.org włączyły się do akcji "Nieskończenie Niepodległa" realizowanej przez Ośrodek Karta w związku z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

W Radiu Zet po "Wiadomościach" w piątki i soboty o 14 emitowane będą wiadomości historyczne "Nieskończenie Niepodległa". Zaprezentowane zostaną w nich 52 opowieści o decydujących momentach w historii stulecia.

W piątki specjalny dodatek tematyczny pojawiać się będzie na łamach "Rzeczpospolitej". W serwisie Histmag.org w niedziele publikowana będzie sekcja "Nieskończenie Niepodległa", przygotowana przez Ośrodek Karta. 

Z biura prasowego Polsatu nie otrzymaliśmy odpowiedzi, co planuje Polsat News.

(KOZ, 04.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo