Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 02, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program "Sonda 2" kolejny raz zmienia miejsce w ramówce

"Sondę 2" prowadzi Tomasz Rożek (fot. materiały prasowe)

Program popularno-naukowy "Sonda 2" będzie emitowany w TVP 1 od niedzieli 7 stycznia br. o godz. 10.10. To kolejna zmiana godziny w ramówce.  

3 września 2017 roku program "Sonda 2" został przeniesiony z TVP 2 do Jedynki. Emitowany był w niedziele o 16.25. Od 2018 roku zmienia się godzina emisji "Sondy 2" na 10.10. Jedynka nadal emituje odcinki czwartej serii. Emisja zakończy się prawdopodobnie 28 stycznia 2018 roku. 

Jednocześnie powstają już odcinki piątej serii. Będzie ich co najmniej dziesięć. Według naszych informacji dyrekcja TVP 1 nie zamierza emitować powtórek programu. Niewykluczone więc, że w 2018 roku nie będzie przerwy wakacyjnej, a program będzie prezentowany przez cały rok. 

"Sonda 2" nawiązuje do emitowanej przed laty "Sondy" Andrzeja Kurka i Zdzisława Kamińskiego. Emisja pierwszego sezonu "Sondy 2" w TVP 2 ruszyła 14 marca 2016 roku.

(Mackuch, 02.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 03, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

KRRiT do dziennikarza "GW": Hanna Karp za ekspertyzę otrzymała 5 tys. zł brutto

(fot. pixabay.com)

Hanna Karp za przygotowanie ekspertyzy, na podstawie której Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała o nałożeniu kary na nadawcę TVN 24, dostała 5 tys. zł brutto.

Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Bartosz Chyż wystąpił do KRRiT z wnioskiem o udostępnienie treści ekspertyzy, jak i treści umowy na przygotowanie tej opinii. Krajowa Rada odpowiedziała Chyżowi, że nie może upublicznić raportu, bo jest on włączony do akt postępowania, które "w chwili obecnej (...) znajduje się na etapie możliwości skorzystania przez stronę z sądowej procedury odwoławczej". Za jego przygotowanie Hanna Karp otrzymała 5 tys. zł brutto.

Jak informowaliśmy, Hanna Karp jest pracownikiem KRRiT - pracuje w gabinecie członka Krajowej Rady Janusza Kaweckiego na stanowisku eksperta.

(KOZ, 03.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo