Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mecze Bundesligi w Eleven Sports miały nawet ponad 200 tys. widzów

Kanały Eleven Sports transmitują mecze niemieckiej Bundesligi od sezonu 2017/2018 (fot. materiały prasowe)

Widownia meczów niemieckiej Bundesligi transmitowanych w kanałach Eleven Sports  w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 sięgała ponad 200 tys. widzów.

Najwięcej widzów przyciągnęło spotkanie Borussia Dortmund – FC Bayern Monachium: 4 listopada w Eleven oglądało je średnio 217,8 tys. widzów, a w szczytowym momencie - 419,5 tys.

Wśród meczów z najwyższą średnią widownią były także: Hamburger SV – FC Bayern Monachium (125,8 tys. widzów; 21 października) i FC Bayern Monachium – RB Lipsk (115 tys. widzów; 28 października). Oba mecze pokazywał Eleven Sports.

Kanały Eleven Sports transmitują mecze niemieckiej Bundesligi od sezonu 2017/2018. Wcześniej prawa do nich miał Eurosport. Dane: Nielsen Audience Measurement, udostępnione przez Eleven Sports.

(KOZ, 30.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sekielski planuje dokument o pedofilii w Kościele - ze wsparciem z crowdfundingu

Serial "Tomasz Sekielski.Teoria spisku" Fokus TV emitował jesienią 2017 roku (screen YouTube)

Tomasz Sekielski planuje film dokumentalny na temat pedofilii w polskim Kościele i serial kryminalny o przestępczości w Gdańsku. Natomiast kontynuacji serialu "Tomasz Sekielski. Teoria spisku" w Fokus TV na razie nie będzie.  

Serial Sekielskiego był nadawany w Fokus TV od 5 października do 7 grudnia 2017 roku. Opisywał głośne wydarzenia z nowej historii Polski. Według Nielsen Audience Measurement średnio oglądało go 133,8 tys. widzów. - Nie zapadła jeszcze decyzja o kontynuacji serii. Do kolejnych rozmów z nadawcą być może wrócimy w nowym roku - informuje Sekielski.

Dziennikarz pracuje już nad dwoma nowymi projektami. Pierwszy to serial na temat przestępczości w Gdańsku i historii mafii w Trójmieście. Ma powstać dziesięć odcinków po 45 minut. Drugi to półtoragodzinny film dokumentalny o pedofilii w polskim Kościele. Sekielski informuje, że prowadzi już wstępne rozmowy z kilkoma nadawcami. Film o pedofilii w Kościele ma być częściowo sfinansowany ze zbiórki crowdfundingowej. - Akcję zbierania funduszy rozpoczniemy w styczniu - zapowiada Sekielski.

(Mackuch, 30.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo