Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 29, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Bryndal poprowadzi program w serwisie Anywhere.pl

Rafał Bryndal nawiązał współpracę z wydawnictwem Anywhere (fot. materiały prasowe)

Na przełomie stycznia i lutego 2018 roku Rafał Bryndal zacznie prowadzić program wideo "Pora obiadowa" w serwisie Anywhere.pl. Został także stałym felietonistą tego serwisu lifestylowego.

Program "Pora obiadowa" będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 14.30 na stronie Anywhere.pl i w mediach społecznościowych (YouTube, Facebook). Prowadzących ma być sześciu, a jednym z nich Rafał Bryndal. – Prowadzący będą zapraszać do restauracji gości ze świata kultury, by rozmawiać o filmach i książkach. Planujemy około dwustu rozmów rocznie – informuje Marcin Ranuszkiewicz, wydawca Anywhere.pl i właściciel wydawnictwa Anywhere Marcin Ranuszkiewicz.

Rafał Bryndal, dziennikarz, satyryk, wieloletni pracownik Radia Zet, były redaktor naczelny pism "Bluszcz" i "Chimera", został także felietonistą Anywhere.pl. Jego teksty będą się ukazywać w serwisie i w czterech drukowanych magazynach, które są rozdawane na lotniskach: "Live & Travel", "Air Go!", "Sky Surfer", "Anywhere". Wszystkie media należą do tego samego wydawcy.

(JOK, 29.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Miłość na ASAPie" jeszcze z małą widownią, ale będą kolejne odcinki

Serial "Miłość na ASAPie" można będzie oglądać w NaTemat.pl i na Facebooku (screen NaTemat.pl)

Niewiele ponad 40 tys. wyświetleń na Facebooku ma pilotowy odcinek serialu komediowego "Miłość na ASAPie" zrealizowanego przez Aszdziennik.pl i Klub Komediowy. Twórcy zapowiadają kontynuację formatu.

Pilot serialu "Miłość na ASAPie" dostępny jest w serwisie NaTemat.pl i na Facebooku - ale wyników oglądalności w tym pierwszym wydawca nie podaje. "Miłość na ASAPie" to opowieść o parze 30-latków, którzy próbują ułożyć swoje życie uczuciowe, pracując w tym samym biurze.

Odcinek pilotowy udostępniono 22 grudnia, trwa cztery minuty. Według naszych informacji pierwsze wyniki nie satysfakcjonują autorów. Rafał Madajczak, twórca Aszdziennik.pl, zapewnia jednak, że powstaną kolejne odcinki. - Chcemy stworzyć cały sezon, sześć lub dziesięć odcinków. Dalsza realizacja będzie oczywiście uzależniona od reakcji odbiorców, ale czujemy, że im się spodoba - mówi Madajczak.

Serial emitowany będzie na razie w serwisie NaTemat.pl i na Facebooku. - Nie przewidujemy prezentacji na YouTube - mówi Madajczak. Dodaje, że prowadzi już rozmowy z kilkoma operatorami serwisów VoD o ewentualnej emisji serialu.

Michał Mańkowski, redaktor naczelny i dyrektor operacyjny NaTemat.pl, pytany o wyniki oglądalności pierwszego filmu odpowiada tylko, że miał on 41 tys. wyświetleń na Facebooku (dane z 28 grudnia 2017). "To jeden z wielu projektów specjalnych, które właśnie prowadzimy w Grupie naTemat, testując różne formaty, także te niestandardowe" - informuje w e-mailu Mańkowski.

(Mackuch, 30.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY