Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 23, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Stacje radiowe przygotowały na święta specjalne audycje

(fot. pixabay.com)

Część stacji radiowych przygotowało na wigilię i Boże Narodzenie specjalne audycje.

Program I Polskiego Radia
W wigilię o 21 Jedynka wyemituje specjalną audycję ”Wigilia u kardynała Wojtyły”, którą poprowadzą Agnieszka Trzeciakiewicz i Wiesław Molak. 25 grudnia o 12 dyrektor Programu I Rafał Porzeziński będzie gospodarzem audycji ”Jak kocha Bóg". Jego gośćmi będą ks. dr Marek Dziewiecki, duszpasterz i psycholog z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. dr hab. Dariusz Oko, kierownik Katedry Filozofii Poznania Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II w Krakowie. 26 grudnia stacja przeprowadzi retransmisję koncertu wieńczącego tegoroczną akcję "Choinki Jedynki".

Radiowa Czwórka
Wśród propozycji na święta jest ”Folkowa Wigilia po zbóju!”, którą poprowadzi Maciej Szajkowski. W programie pojawią się Trebunie-Tutki z Białego Dunajca.

Radio Pogoda
W wigilię na antenie pojawi się Szymon Hołownia, który opowie o świątecznych zwyczajach w Polsce i za granicą. 25 grudnia gośćmi Zygmunta Chajzera będą Krystyna Loska i Grażyna Torbicka, a dzień później Agnieszka Kasprzyk porozmawia z aktorskim małżeństwem Justyną Sieńczyłło i Emilianem Kamińskim.

Rock Radio
Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz i Wanda Kwietniewska opowiedzą w wigilię swoje najciekawsze historie związane z Bożym Narodzeniem. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia o świątecznych smakach opowiedzą słuchaczom stacji kucharze z różnych stron świata: Isabel Balderas z Meksyku, Alfredo Boscolo z Włoch, Tapi Sharma z Indii oraz Doris Lopez z Peru. Swoimi wspomnieniami świątecznymi podzielą się m.in. Marcin Prokop, Martyna Wojciechowska i Tomek Organek.

Radio Złote Przeboje
Piotr Jaworski w programie ”Na straży pierwszej gwiazdki” w wigilię odwiedzi przedstawicieli zawodów, którzy pracują w święta. Wśród specjalnych audycji na Boże Narodzenie znajdą się także m.in. ”Kamil sam w domu” Kamila Baleji, ”Ludzkim głosem” Piotra Jaworskiego i ”Prawdziwa historia pierwszej gwizdki” Kuby Mędrzyckiego.

RMF Classic
W święta specjalny program poprowadzi Kayah, która do studia zaprosi Urszulę Dudziak, Patricię Kazadi, Marcina Wyrostka i Igora Herbuta. W wigilię w RMF Classic pojawią się mieszkający w Wiedniu poeta i pisarz Hubert Klimko-Dobrzaniecki oraz autor książek dla dzieci i młodzieży Andrzej Maleszka. W świąteczny poniedziałek gośćmi będą dyrektor Muzeum Muzeum Emigracji w Gdyni Sebastian Tyrakowski oraz historyk sztuki ks Szymon Tracz, a we wtorek prezes Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego Marcin Konrad Schirmer oraz licencjonowany instruktor paralotniarstwa i fotograf Kacper Kowalski. 

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 25, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Hirsch i Zuzanna Dąbrowska z podcastami na stronie Tokfm.pl

(fot. pixabay.com)

W serwisie internetowym Radia Tok FM (Agora, Polityka) pojawiły się podcasty przygotowywane na jego potrzeby.

W serwisie internetowym Radia Tok FM (Agora, Polityka) pojawiły się podcasty przygotowywane na jego potrzeby.

W zeszłym tygodniu premiery miały autorski podcast redaktora naczelnego Next.gazeta.pl Rafała Hirscha oraz podcast polityczny "Playoffy" Zuzanny Dąbrowskiej z "Rzeczpospolitej" (dziennikarka z zaproszonymi gośćmi podsumowuje bieżące wydarzenia).

(KOZ, 25.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo