Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 23, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja Wpolsce.pl dostępna na platformie Cyfrowego Polsatu

(fot.screen Youtube)

Telewizja wPolsce.pl (Fratria) dostępna do tej pory w internecie oraz w ofertach mniejszych sieci kablowych, właśnie zadebiutowała na satelicie. Od 22 grudnia br. stacja dostępna jest na platformie Cyfrowego Polsatu, w otwartym oknie, we wszystkich pakietach od Mini HD.

Na początku grudnia br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała o rozszerzeniu spółce - na wniosek nadawcy - koncesji kablowej o nadawanie satelitarne. - Nasz zasięg do końca roku znacząco się powiększy - zapowiedział wówczas Piotr Barełkowski, odpowiedzialny za dystrybucję Telewizji wPolsce.pl. Od 22 grudnia br. stacja znalazła się na pozycji numer 196 w dekoderach Cyfrowego Polsatu.

Telewizja wPolsce.pl rozpoczęła nadawanie w czerwcu br. - początkowo tylko w internecie, a w październiku br. pojawiła się w ofercie pierwszych kablówek. Zespół kanału tworzą pracownicy mediów Fratrii. Stacja nadaje programy publicystyczne, magazyny i krótkie serwisy informacyjne. Stałymi punktami programu są m.in. "Poranna Rozmowa" – przygotowywana przez dziennikarzy portalu wPolityce.pl i tygodnika "Sieci Prawdy", oraz  "Wywiad Gospodarczy",  czyli rozmowy na tematy ekonomiczne prowadzone przez dziennikarzy Gazety Bankowej i portalu wGospodarce.pl   

(Mackuch, 23.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 24, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja w święta: stacje proponują koncerty kolęd i przeboje filmowe

(fot.screen Youtube)

Stacje telewizyjne w święta proponują przede wszystkim hity filmowe i koncerty kolęd. Będą też specjalne wydania popularnych teleturniejów. 

W wigilię TVP 1 zapowiada dwuczęściowy koncert "Płyń Kolędo!" (godz. 17.30 i 18.35), a o godz. 20.00 orędzie arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Wieczorne kolędowanie z udziałem pary prezydenckiej RP widzowie Jedynki obejrzą o godz. 20.20 w koncercie "Jaka Wigilia, taki cały rok".  TVP 2 w wigilijne popołudnie proponuje rodzinny film "Uwierz w święta" (godz. 16.15), a wieczorem hit "P.S Kocham Cię" (godz. 20.05). Ponadto Dwójka wyemituje tego dnia odcinek specjalny teleturnieju "Familiada" (godz.13.55)  i koncert kolęd w Pelplinie "Wśród nocnej ciszy" (godz.15.15). 

Polsat zapowiada w wigilię "Wielkie kolędowanie z Polsatem" (godz. 16.50) oraz komedię "Kevin sam w Nowym Jorku" (godz. 20.05). TVN proponuje komedię "Śnięty Mikołaj" (godz. 16.55), koncert "Wieczór kolęd z Krakowa" (godz. 20.05) i film fantastyczny "Alicja w Krainie Czarów" (godz.21.10). 

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia w Jedynce widzowie spotkają się - tym razem w świątecznej oprawie - z uczestnikami programu "Rolnik szuka żony" (godz. 20.15), a o godz. 21.20 obejrzą film "Niebo istnieje naprawdę". Tego dnia Polsat zaprasza już o godz. 9.35 na komedię "Święty Mikołaj z 34. ulicy" oraz komedię "Zawód: święty Mikołaj" (godz. 12.10). Natomiast o godz. 21 Polsat wyemituje świąteczny hit filmowy, czyli komedię "Kevin sam w domu". Tego dnia TVN o godz. 20 zaprezentuje komedię "Listy do M.".

W drugi dzień świąt  o godz. 12.00 widzowie TVP 1 będą mogli zobaczyć widowisko "Historia Bożego Narodzenia rysowana piaskiem". Dwójka zapowiada tego dnia o godz. 14.00 świąteczny odcinek "Familiady". W programie naprzeciw siebie staną: drużyna "Bake Off – Ale Ciacho!" oraz aktorzy serialu "Pod wspólnym niebem". Wieczorem widzowie TVP 2 obejrzą koncert kolęd "Wigilijna Tytka" z Poznania, który jest zwieńczeniem ogólnopolskiej akcji charytatywnej Caritas (część pierwsza w poniedziałek, a druga we wtorek o godz. 18.50).

TVN i Polsat w drugi dzień świąt proponują przede wszystkim przeboje filmowe: "102 dalmatańczyki" (godz. 9.35, TVN), komedia "Pani Doubtfire" (godz. 14.15, Polsat), film przygodowy "Kraina jutra" (godz. 20.00, TVN) i komedia "Czy leci z nami pilot?" (godz. 22.55, Polsat).

(Mackuch, 24.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo