Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 21, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial "Ucho Prezesa" trafi do telewizji

"Ucho Prezesa" (fot. Karolina Grabowska / materiały prasowe WP)

"Ucho Prezesa" trafi do naziemnej telewizji. Jeden z najpopularniejszych seriali komediowo-politycznych pokaże Telewizja WP (Grupa Wirtualna Polska).

Telewizja WP otrzymała od platformy Showmax wyłączne prawa do nadawania 16 odcinków pierwszego sezonu i 14 odcinków drugiego sezonu serialu "Ucho Prezesa". Umowa przewiduje także współpracę przy emisji kolejnych serii.

- "Ucho Prezesa" to wyjątkowa produkcja. W niezwykle krótkim czasie zyskała nie tylko rozpoznawalność, ale także powszechne uznanie za jakość scenariusza i realizacji aktorskiej. Idealnie wpisuje się w ramówkę Telewizji WP - mówi dyrektor programowa Telewizji WP, Barbara Bilińska.

Twórcami "Ucha Prezesa" są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Średnia oglądalność poszczególnych odcinków w serwisie YouTube to około 2 mln emisji.

Telewizja WP nadaje na ósmym multipleksie naziemnym. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że oglądalność WP w październiku br. w grupie ogólnej wynosiła 0,26 proc. udziału, a w grupie komercyjnej - 0,29 proc.

(CP, 21.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 21, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Biełsat TV dostanie pieniądze od rządu Wlk.Brytanii na walkę z rosyjską propagandą

5 mln funtów ma trafić do Polski na walkę z rosyjską dezinformacją (screen Tvp.pl)

Rząd brytyjski przekaże Polsce 5 mln funtów na walkę z rosyjską dezinformacją - zapowiedziała 21 grudnia br. premier Wielkiej Brytanii Theresa May, przed rozpoczęciem wizyty w Warszawie. Prawdopodobnie większość tych środków trafi do Biełsat TV.

Według rządu brytyjskiego pieniądze "pozwolą na szybsze wykrywanie i zwalczanie rosyjskich operacji dezinformacyjnych". - Przypuszczam, że otrzymamy znaczną część zapowiadanej kwoty. Mam sygnały, że Brytyjczycy docenili naszą działalność. Na razie nie znam jednak żadnych szczegółów - mówi Agnieszka Romaszewska-Guzy, dyrektor Biełsat TV.

Romaszewska-Guzy zaznacza, że środki od rządu brytyjskiego mogą być przeznaczone jedynie na cele programowe. Nie można za nie sfinansować inwestycji strukturalnych.

(Mackuch, 21.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo