Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 21, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rusza 8. edycja Nagrody Tok FM im. Anny Laszuk

Wyróżnienie za 2016 rok otrzymały organizatorki i uczestniczki Czarnego Protestu (fot. Tomasz Fenske/Tok FM)

Radio Tok FM rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do 8. edycji nagrody rozgłośni im. Anny Laszuk.

Kandydatów do wyróżnienia wraz z krótkim uzasadnieniem można zgłaszać przez stronę Nagroda.tokfm.pl lub mailowo na adres nagroda@tok.fm. Laureat 8. edycji ogłoszony zostanie 27 marca 2018 roku.

Radio Tok FM wręcza swoją nagrodę od 2011 roku, wyróżniając ludzi lub organizacje, które miały istotny wpływ na polską rzeczywistość. Wśród laureatów są m.in. płk. Krzysztof Olkowicz, Robert Biedroń i Adam Bodnar wraz z Koalicją Organizacji Pozarządowych. Wyróżnienie za 2016 rok otrzymały organizatorki i uczestniczki Czarnego Protestu/Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

(KOZ, 21.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 23, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W 2018 roku Polskie Radio dostanie mniej pieniędzy z abonamentu na anteny cyfrowe

(fot. pixabay.com)

Z podziału abonamentu radiowo-telewizyjnego Polskie Radio otrzyma w 2018 roku 11,2 mln zł na radio cyfrowe – o ponad 4 mln zł mniej niż w 2017 roku.

Z materiałów, które "Presserwis" otrzymał z Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, wynika, że na tworzenie programu anten cyfrowych do Polskiego Radia trafi łącznie 9,3 mln zł (13,8 mln zł w 2017 roku). Z kolei na nadawanie w standardzie DAB+ Polskie Radio dostanie ze środków abonamentowych w 2018 roku 1,9 mln zł (w 2017 roku 1,6 mln zł).
W ub.r. ówczesna prezes Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk zdecydowała o zamrożeniu procesu cyfryzacji. Nie uruchomiono kolejnych kanałów cyfrowych zapowiadanych przez poprzedników, nie jest też poszerzany zasięg multipleksu radia cyfrowego.
Obecnie w standardzie DAB+ nadają rozgłośnie Polskiego Radia dostępne na UKF, a także Polskie Radio Dzieciom i Radio Chopin.

(KOZ, 23.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo