Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 13, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mark Dekan stanie na czele połączonych spółek Onet-RAS Polska

Mark Dekan, jako CEO Ringier Axel Springer Media AG, przewodniczy Ringier Axel Springer Leadership Team (fot. materiały prasowe)

Do września 2018 roku zakończy się proces łączenia wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy Onet-RAS Polska w jeden podmiot prawny. Spółka będzie działała pod nazwą Ringier Axel Springer Polska. Na czele zarządu nowej firmy stanie Mark Dekan.

Fuzja została ogłoszona 11 grudnia br. podczas spotkania pracowników Grupy. O połączeniu spółek po raz pierwszy wspomniano w listopadzie 2016 roku. Właściwe działania rozpoczęły się w lipcu 2014, kiedy powstała Group Executive Board. Przez trzy lata wszystkie kluczowe kompetencje w firmie zostały scentralizowane. Ostatnim krokiem na drodze do połączenia było uzyskanie 100 proc. własności Onetu, co stało się w tym roku, po wyjściu TVN.

Połączenie wszystkich spółek w jeden podmiot prawny ma przynieść usprawnienia ze względu na ograniczenie złożoności i nakładu pracy administracyjnej. Pozwoli to ograniczyć koszty prawne oraz administracyjne.

Mark Dekan, jako CEO Ringier Axel Springer Media AG, przewodniczy Ringier Axel Springer Leadership Team. Dodatkowo pełni funkcję CEO Grupy Onet-RAS Polska oraz przewodniczącego rady nadzorczej Grupy Onet.pl i Media Impact Polska. Przed objęciem stanowiska CEO Ringier Axel Springer Media AG w 2013 roku, jako CFO, był odpowiedzialny za zarządzanie finansami grupy. Poprzednio, do 2008 roku, pełnił w Axel Springer SE funkcję dyrektora finansowego.

(PM, 13.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 18, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Trojnar powrócił do biura reklamy TVP

Tomasz Trojnar ostatnio pracował w Codemedia (fot. materiały prasowe)

Tomasz Trojnar powrócił do biura reklamy Telewizji Polskiej na stanowisko kierownika zespołu ds. negocjacji i handlu - ustalił "Presserwis".

Powrót Trojnara do TVP ma związek ze zmianami, jakie nastąpiły w ostatnich miesiącach w biurze reklamy Telewizji Polskiej, kiedy to pełniącą obowiązki dyrektor biura została Ewelina Czuba, a wicedyrektorami zostali Robert Malinowski i Przemysław Kruk.

Tomasz Trojnar przez ponad pół roku był dyrektorem do spraw komunikacji w domu mediowym Codemedia, gdzie odpowiadał za nawiązywanie kontaktów biznesowych i utrzymywanie relacji z potencjalnymi klientami oraz za strategiczne wsparcie prowadzonych przez agencję działań. Wcześniej przez 12 lat zajmował się sprzedażą - najpierw jako szef zespołu sprzedaży w TVN Media, a następnie w TVP jako kierownik zespołu ds. negocjacji i handlu.

(IKO, 18.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo