Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Wilkowicz z Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego

(Fot. Adam Guz)

Paweł Wilkowicz ze Sport.pl otrzymał Nagrodę im. Bohdana Tomaszewskiego.

Paweł Wilkowicz to ekstraklasa wśród dziennikarzy sportowych młodego pokolenia. W mediach tradycyjnych występuje jako ekspert od piłki nożnej i sportów zimowych, w mediach społecznościowych doskonale relacjonuje i trafnie komentuje. Zawsze z taktem i bez zbędnej egzaltacji. Ma ogromną wiedzę o świecie, która pozwala mu poruszać się swobodnie po tematach ze sportem związanych tylko okazjonalnie. Jego cykliczne „Sam na sam” ze sportowcami i trenerami to przykład najwyższej jakości wywiadów wideo w polskim internecie. Zdobył zaufanie nie tylko czytelników, ale też sportowców. To jemu Justyna Kowalczyk opowiedziała o swojej depresji, a Robert Lewandowski autoryzował napisaną przez niego biografię.

Nagrodę im. Bohdana Tomaszewskiego ustanowił magazyn "Press" w porozumieniu z Fundacją im. Bohdana Tomaszewskiego w 2015 roku. Otrzymuje ją dziennikarz sportowy mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wysoką kulturę zawodową i osobistą.

W trzeciej edycji nagrody nominowani byli również duet Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski oraz Mirosław Żukowski (”Rzeczpospolita”).

Paweł Wilkowicz otrzymał czek na 10 tys. zł i statuetkę – replikę pucharu wręczanego zwycięzcom turnieju tenisowego Bohdan Tomaszewski Cup.

Sponsorem Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego jest Bank BGŻ BNP Paribas.

Laureatami nagrody w poprzednich latach byli Stefan Szczepłek („Rzeczpospolita”) i Włodzimierz Szaranowicz (TVP Sport).


(12.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 13, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wirtualna Polska z umową kredytową na 500 mln zł, ponad połowa na inwestycje

(fot. pixabay.com)

Wirtualna Polska podpisała nową umowę kredytową na 500 mln złotych. Środki zamierza przeznaczyć m.in. na akwizycje.

Umowa została podpisana z konsorcjum banków: mBank SA, PKO BP SA oraz ING Bank SA. Środki będą przeznaczone na finansowanie i refinansowanie wydatków inwestycyjnych oraz przyszłe akwizycje (głównie w e-commerce), refinansowanie bieżącego zadłużenia z dotychczasowej umowy kredytowej, a także na finansowanie bieżącej działalności i kapitału obrotowego. Na inwestycje ma trafić ponad połowa środków.

”Zabezpieczyliśmy finansowanie na dalszy, dynamiczny rozwój Wirtualnej Polski. Będziemy kontynuować inwestycje w e-commerce w Polsce i za granicą” – zapowiedział w komunikacie prasowym prezes Wirtualnej Polski Jacek Świderski.


(KOZ, 13.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo