Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Interia uruchomiła serwis o nieruchomościach

Serwis Nieruchomosci.interia.pl oferuje dostęp do ofert z rynku pierwotnego.(materiały prasowe)

Grupa Interia we współpracy z Whizz SA, m.in. wydawcą serwisu Pukpuk.pl i dziennika "Sport", uruchomiła serwis Nieruchomosci.interia.pl.

W serwisie Nieruchomosci.interia.pl dostępne są oferty kupna i sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym z całej Polsce. Serwis zawiera też porady dla zainteresowanych kupnem nowego mieszkania, jego finansowaniem, wyposażeniem i wykończeniem. Niektóre informacje podawane są w formie krótkich filmów.

Według Badania Gemius/PBI w listopadzie br. portal Interia.pl miał 13,5 mln realnych użytkowników i 775,7 mln odsłon.

(PM, 12.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zespół Outride.rs z Grand Press Digital

(Fot. Adam Guz)

Nagrodę Grand Press Digital 2017 otrzymał zespół projektu Outride.rs.

Outride.rs to innowacyjny projekt dziennikarski, w ramach którego powstają reportaże multimedialne, analizy i relacje z najciekawszych wydarzeń na świecie. Został sfinansowany w ramach crowdfundingu. Każdy z opublikowanych na Outriders.rs materiałów multimedialnych ma indywidualną formę. Nie opiera się na gotowym szablonie czy ogólnodostępnych narzędziach, jest efektem pracy kilku osób (dziennikarza, fotoreportera, redaktora, grafika, programisty). Zespół uzupełniają specjaliści od social mediów. Outride.rs udowadnia, że światowe wydarzenia można relacjonować, nie pracując dla wielkiej redakcji. Oraz że również w internecie potrzebne są wartościowe, przygotowane z precyzją reportaże multimedialne, analizy, relacje i inne formy dziennikarskie, wsparte wiedzą i dobrym warsztatem.

Outride.rs oficjalnie ruszył we wrześniu 2017 roku, lecz już w czerwcu był finalistą Editors’ Lab w Wiedniu. Powstał z inicjatywy Anny i Jakuba Górnickich.

Grand Press Digital to nagroda dla dziennikarza bądź redakcji/zespołu za innowacyjne podejście w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej.

Do Grand Press Digital 2017 nominowano również aplikację Onet, serwis Sonar i projekt ”Światła małego miasta”. Zespół Outride.rs dostał czek na 15 tys. zł.

Nominowanych wybrała redakcja magazynu „Press” po zasięgnięciu opinii 22 specjalistów od mediów cyfrowych, przedstawicieli polskich wydawców, nadawców, firm badawczych, start-upów i agencji kreatywnych.

Partnerem nagrody Grand Press Digital jest Facebook.


(12.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo