Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Wasilewska będzie nową szefową Grupy Ogilvy

Zuzanna Warowna-Toruńska w 2018 roku odejdzie z Grupy Ogilvy (fot. materiały prasowe)

Z początkiem maja 2018 roku Zuzanna Warowna-Toruńska przestanie być dyrektor zarządzającą Grupy Ogilvy. Zastąpi ją Agnieszka Wasilewska, obecnie client service director.

„Mam w głowie kilka projektów, na realizację których przyszedł czas, a których nie mogę pogodzić z zarządzaniem Ogilvy, stąd decyzja o odejściu" - wyjaśnia Zuzanna Warowna-Toruńska w komunikacie prasowym. Dodaje: "Agnieszka zajmując stanowisko client service directora przez ostatnie 2 lata była de facto moją prawą ręką. Dzięki temu agencja i cała Grupa będą kontynuować realizację długofalowej strategii, którą wspólnie opracowywałyśmy. Najbliższe miesiące zaplanowane są tak, aby Agnieszka na spokojnie mogła przejąć moje obowiązki, zarówno te dotyczące zarządzania agencją, jak i pozostałymi spółkami”.

Agnieszka Wasilewska z Ogilvy związana jest od października 2014 roku, a z branżą reklamową od 2003 roku. Wcześniej pracowała przez 11 lat w McCann Worldgroup, gdzie współzarządzała agencją interaktywną MRM Worldwide (obecnie McCann//MRM) i agencją marketingu zintegrowanego Momentum Worldwide (obecnie Craft & Momentum). W latach 2010-2012 była członkiem zarządu agencji McCann Worldgroup, a od 2012 roku odpowiadała za zarządzanie zintegrowanymi projektami w całej agencji.

W skład Grupy Ogilvy poza agencją Ogilvy & Mather wchodzi Ogilvy PR, Ogilvy Brand Consulting i dom produkcyjny Redworks.

(AMS, 12.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 13, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mark Dekan stanie na czele połączonych spółek Onet-RAS Polska

Mark Dekan, jako CEO Ringier Axel Springer Media AG, przewodniczy Ringier Axel Springer Leadership Team (fot. materiały prasowe)

Do września 2018 roku zakończy się proces łączenia wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy Onet-RAS Polska w jeden podmiot prawny. Spółka będzie działała pod nazwą Ringier Axel Springer Polska. Na czele zarządu nowej firmy stanie Mark Dekan.

Fuzja została ogłoszona 11 grudnia br. podczas spotkania pracowników Grupy. O połączeniu spółek po raz pierwszy wspomniano w listopadzie 2016 roku. Właściwe działania rozpoczęły się w lipcu 2014, kiedy powstała Group Executive Board. Przez trzy lata wszystkie kluczowe kompetencje w firmie zostały scentralizowane. Ostatnim krokiem na drodze do połączenia było uzyskanie 100 proc. własności Onetu, co stało się w tym roku, po wyjściu TVN.

Połączenie wszystkich spółek w jeden podmiot prawny ma przynieść usprawnienia ze względu na ograniczenie złożoności i nakładu pracy administracyjnej. Pozwoli to ograniczyć koszty prawne oraz administracyjne.

Mark Dekan, jako CEO Ringier Axel Springer Media AG, przewodniczy Ringier Axel Springer Leadership Team. Dodatkowo pełni funkcję CEO Grupy Onet-RAS Polska oraz przewodniczącego rady nadzorczej Grupy Onet.pl i Media Impact Polska. Przed objęciem stanowiska CEO Ringier Axel Springer Media AG w 2013 roku, jako CFO, był odpowiedzialny za zarządzanie finansami grupy. Poprzednio, do 2008 roku, pełnił w Axel Springer SE funkcję dyrektora finansowego.

(PM, 13.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo