Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziś gala Grand Press oraz Dziennikarza Roku 2017. Obejrzyj transmisję

Transmisję wideo z gali będzie można oglądać na www.grandpress.pl i www.press.pl oraz na Facebooku (facebook.com/magazynpress)

Kto zostanie Dziennikarzem Roku 2017, a komu przypadną nagrody Grand Press za najlepsze materiały dziennikarskie – dowiemy się dziś na gali finałowej Grand Press.

Gala rozpocznie się o godz. 19.30 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie. Konkurs organizuje magazyn "Press" i Fundacja Grand Press. Nagrody Grand Press przyznawane są za najlepsze materiały prasowe, radiowe, telewizyjne i internetowe mijającego roku. Na konkurs wpłynęła rekordowa liczba 800 prac. Jury nominowało do finału 54 materiały. Zwycięzcy w kategoriach otrzymują czek o równowartości 1000 euro, a w kategorii Dziennikarstwo specjalistyczne dodatkowo smartfon Huawei - Mate 10 Pro.

Na dzisiejszej gali zostaną przyznane również nagrody: Grand Press Digital, Grand Press Economy i Nagroda im. Bohdana Tomaszewskiego.

Ponadto na gali poznamy zwycięzcę konkursu Dziennikarz Roku 2017. Tę nagrodę przyznają sami dziennikarze: redakcje prasowe, radiowe, telewizyjne i internetowe. O zwycięstwie decyduje liczba punktów uzyskana w głosowaniu redakcji. Nagrodą dla Dziennikarza Roku 2017 jest czek równowartości 10 tys. euro, statuetka stalówki zaprojektowana przez Annę Rzeźnik oraz prezent od firmy Huawei, smartfon Mate 10 Pro.

Transmisję wideo z gali będzie można oglądać na stronach www.grandpress.pl i www.press.pl oraz na Facebooku (facebook.com/magazynpress). Informacje o laureatach na bieżąco będą podawane na Facebooku i Twitterze (na profilu @PressRedakcja i pod tagiem #GP2017).

Mecenasem konkursu i gali jest Kulczyk Investments. Sponsorami konkursu i gali są: Huawei i Grupa Lux Med. Partnerami nagród są: Facebook (Grand Press Digital), Allegro (Grand Press Economy), BGŻ BNP Paribas (Nagroda im. Bohdana Tomaszewskiego). Partnerami konkursu i gali są: KGHM Polska Miedź SA, ZAiKS, Grupa Żywiec oraz Google.


(RG, 12.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Zwierciadło" i "Shape" ze wzrostem sprzedaży po trzech kwartałach 2017 roku

W okresie od stycznia do września 2017 roku wśród miesięczników luksusowych dla kobiet najlepiej sprzedawał się "Twój Styl" (Wydawnictwo Bauer).

Z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy wynika, że średnia sprzedaż ogółem "Twojego Stylu" po trzech kwartałach br. wyniosła 175 040 egz., co oznacza spadek o 8,25 proc. w stosunku do tego samego okresu 2016 roku. Na drugim miejscu znalazło się "Avanti" (Agora) – 79 868 egz. (spadek o 8,35 proc.), a na trzecim "Wysokie Obcasy Extra" (Agora) – 69 822 egz. (spadek o 1,13 proc.).

Wzrosła sprzedaż miesięczników: "Zwierciadło" (Zwierciadło) – 69 158 egz. (wzrost o 7,12 proc.) i "Shape" (Marquard Media Polska) – 21 965 (wzrost o 43,01 proc.).

(JOK, 12.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo