Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 11, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat Play pokaże miniserial dokumentalny Fajbusiewicza o Sługockim

Michał Fajbusiewicz miał wcześniej program w Polsat Play (fot. Piotr Król/Press)

Michał Fajbusiewicz przygotowuje dla Polsat Play miniserial dokumentalny o Albercie Sługockim - dowiedział się "Presserwis".

Albert Sługocki w 1947 roku uciekł z Polski jako 16-latek na statku płynącym do Stanów Zjednoczonych. We Francji wstąpił do Legii Cudzoziemskiej. W 1950 roku wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Służył w armii amerykańskiej, walczył m.in. w Korei i Wietnamie. W Polsce jest praktycznie nieznany.

Zdjęcia odbyły się w USA oraz w dżungli amazońskiej w Peru. W zeszłym tygodniu Michał Fajbusiewicz wrócił do Polski. Polsat Play premierę miniserialu o Albercie Sługockim planuje na wiosnę 2018 roku.

Michał Fajbusiewcz od jesieni 2013 roku do wiosny 2017 roku miał program ”997 - Fajbusiewicz na tropie” w Polsat Play. Jesienią do ramówki TVP 2 po kilkuletniej przerwie trafił magazyn kryminalny ”997” – ale po emisji jednego odcinka zdjęto go z anteny.

(KOZ, 11.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.