Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 11, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Konrad Mikołajczyk będzie szefem produkcji w Film Produkcja

Konrad Mikołajczyk, producent i kierownik produkcji w studiu filmowym Film Produkcja, awansował na stanowisko szefa produkcji studia.

Stanowisko to było dotychczas nieobsadzone. Mikołajczyk obejmie je w styczniu 2018 roku.

(AMS, 11.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Wasilewska będzie nową szefową Grupy Ogilvy

Zuzanna Warowna-Toruńska w 2018 roku odejdzie z Grupy Ogilvy (fot. materiały prasowe)

Z początkiem maja 2018 roku Zuzanna Warowna-Toruńska przestanie być dyrektor zarządzającą Grupy Ogilvy. Zastąpi ją Agnieszka Wasilewska, obecnie client service director.

„Mam w głowie kilka projektów, na realizację których przyszedł czas, a których nie mogę pogodzić z zarządzaniem Ogilvy, stąd decyzja o odejściu" - wyjaśnia Zuzanna Warowna-Toruńska w komunikacie prasowym. Dodaje: "Agnieszka zajmując stanowisko client service directora przez ostatnie 2 lata była de facto moją prawą ręką. Dzięki temu agencja i cała Grupa będą kontynuować realizację długofalowej strategii, którą wspólnie opracowywałyśmy. Najbliższe miesiące zaplanowane są tak, aby Agnieszka na spokojnie mogła przejąć moje obowiązki, zarówno te dotyczące zarządzania agencją, jak i pozostałymi spółkami”.

Agnieszka Wasilewska z Ogilvy związana jest od października 2014 roku, a z branżą reklamową od 2003 roku. Wcześniej pracowała przez 11 lat w McCann Worldgroup, gdzie współzarządzała agencją interaktywną MRM Worldwide (obecnie McCann//MRM) i agencją marketingu zintegrowanego Momentum Worldwide (obecnie Craft & Momentum). W latach 2010-2012 była członkiem zarządu agencji McCann Worldgroup, a od 2012 roku odpowiadała za zarządzanie zintegrowanymi projektami w całej agencji.

W skład Grupy Ogilvy poza agencją Ogilvy & Mather wchodzi Ogilvy PR, Ogilvy Brand Consulting i dom produkcyjny Redworks.

(AMS, 12.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo