Temat: prasa

Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Łubiarz po 17 latach odchodzi z Edipresse Polska

Agnieszka Łubiarz (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Łubiarz, zastępca dyrektora zarządzającego Edipresse Polska, rozstaje się z wydawnictwem. Małgorzata Franke przejmie nadzór nad segmentem True Stories.

Agnieszka Łubiarz "zdecydowała się rozwijać poza strukturami Edipresse" - poinformowano w komunikacie. Z Edipresse związana była od ponad 17 lat – ostatnio jako zastępca dyrektora wydawniczego platformy poradnikowej i dyrektor wydawnicza segmentu True Stories.
Jednocześnie Małgorzata Franke, dyrektor zarządzająca Kolekcji, publikacji special interest i custom publishing, w styczniu 2018 roku przejmie nadzór nad segmentem True Stories.
"W tym roku w ramach rozwoju segmentu kolekcji zaczęliśmy weryfikować potencjał pism z obszaru tzw. special interest. To tytuły, które mają swój specyficzny model biznesowy, podobnie jak magazyny true stories. Decyzja Agnieszki o rezygnacji ze współpracy z Edipresse tylko przyspieszyła decyzję o włączeniu tytułów do obszaru, za który odpowiada Małgorzata Franke" - uzasadnia zmiany w wydawnictwie Alicja Modzelewska-Warec, prezes Edipresse Polska.


(IKO, 10.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.