Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 07, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN w sylwestra stawia na polskie gwiazdy

Koncert sylwestrowy TVN będzie transmitował z placu Bankowego w Warszawie (fot. materiały prasowe)

"Warszawa-Stolica Sylwestra 2017” - pod takim hasłem odbędzie się w tym roku koncert sylwestrowy organizowany przez TVN i Stołeczną Estradę. Impreza zostanie zorganizowana na placu Bankowym w Warszawie. Transmisję będzie można oglądać w TVN i serwisie Player. 

Jak poinformowali 6 grudnia br. organizatorzy koncertu, wśród artystów znajdą się: Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk. Gościem specjalnym imprezy ma być jamajski piosenkarz OMI, zdobywca platynowej płyty w Australii, Danii i Szwecji za singiel „Hula Hoop”. Zagra on m.in. swój hit „Cheerleader”, który osiągnął blisko 1,5 mld odtworzeń na YouTube.

"Tej nocy na placu Bankowym i przed telewizorami rozpoczniemy świętowanie 40-lecia istnienia zespołu Bajm. Mogę zdradzić też, że po raz pierwszy, wspaniałe polski diwy: Beata Kozidrak i Kayah zagrają razem. Właśnie na naszej scenie" - powiedział na spotkaniu z dziennikarzami Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Imprezę poprowadzą prezenterzy TVN: Agnieszka Woźniak-Starak, Patricia Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Olivier Janiak i Filip Chajzer. Zabawa na placu Bankowym w Warszawie rozpocznie się o 19, a transmisję w TVN i w serwisie Player zaplanowano od 19.45.

(Mackuch, 07.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 07, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

E-sportowy Gametoon HD zadebiutował w Inei

Gametoon nadaje w angielskiej wersji językowej

Na polskim rynku zadebiutował kanał Gametoon HD zajmujący się tematyką e-sportową. Od środy dostępny jest w ofercie sieci kablowej Inea z Wielkopolski.

Gametoon HD to kanał poświęcony e-sportowi i grom komputerowym. W ramówce znajdują się m.in. zapowiedzi najnowszych gier wideo, filmy typu ”let's play” (prezentacja gier z komentarzem gracza) i relacje z turniejów e-sportowych. Kanał nadaje w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Obecnie Gametoon HD jest dostępny m.in. w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Turcji, Bułgarii oraz niektórych krajach Afryki i Ameryki Łacińskiej.

Gametoon należy do SPI International, większościowego akcjonariusza Kino Polska TV SA. Polska firma jest dystrybutorem kanału w Polsce.

(KOZ, 07.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo