Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 04, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Mętel zostanie dyrektorem ds. technologii w Gazeta.pl

Michał Mętel będzie odpowiedzialny m.in. za rozwój i transformację obszaru IT dla Gazeta.pl.(fot. materiały prasowe)

Michał Mętel dołączył do zespołu segmentu internet w Agorze. 1 stycznia 2018 roku obejmie stanowisko dyrektora ds. technologii Gazeta.pl. Zastąpi Tomasza Bieniasa, który pozostanie w strukturach firmy.

Michał Mętel będzie odpowiedzialny za rozwój i transformację obszaru IT, rozwój działów programistycznych oraz tworzenie rozwiązań architektury technologicznej dla Gazeta.pl. Z branżą IT jest związany od 16 lat, a od ośmiu odpowiada za usprawnianie procesów wdrożeniowych. Ostatnio pracował jako IT development leader dla SoftwareONE, szwajcarskiej firmy technologicznej rozwijającej produkty w oparciu o środowiska cloudowe i w modelu SaaS.

Wcześniej był szefem Warsaw Delivery Center, regionalnego centrum wdrożeniowego Amadeus Polska, a także pracował w HRS (Hotel Reservation Service), gdzie stworzył polski dział ds. rozwoju IT. Michał Mętel jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.


(PM, 04.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Facebook wprowadził Messengera dla dzieci. Na razie tylko w USA

Serwis społecznościowy Facebook udostępnił aplikację komunikacyjną Messenger Kids, skierowaną do dzieci poniżej 13 roku życia.

Press

Dostęp do nowego produktu Facebooka jest możliwy bez logowania się w głównym serwisie. Nie trzeba również ujawniać numeru telefonu komórkowego. Wymagana jest natomiast akceptacja przez dorosłych opiekunów listy adresów, z którymi chce utrzymywać kontakt użytkownik dziecięcego Messengera.

Facebook ogłosił, że nowy komunikator wyposażony został w system filtrowania treści, uniemożliwiający przesyłanie wiadomości o charakterze seksualnym lub wulgarnym. Na razie aplikacja Messenger Kids jest dostępna wyłącznie dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych.


(LL, 05.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo