Dział: PERSONALIA

Dodano: Listopad 28, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Sosnowska będzie odpowiadać za kontent start-upu DreamJay

Joanna Sosnowska w styczniu 2018 roku zaczyna pracę w DreamJay jako head of content (fot. Błażej Żuławski)

Joanna Sosnowska, do niedawna redaktor odpowiedzialna za serwis WP Technologie, w listopadzie rozstała się z Grupą WP. W styczniu 2018 roku rozpocznie pracę w start-upowym projekcie DreamJay, przygotowującym technologię badającą sny. Decyzja o odejściu z WP została podjęta wspólnie z przełożonymi. 

- Od stycznia 2018 zaczynam pracę w DreamJay, będę head of content. Firma zaczyna działalność międzynarodową - wyjaśnia Joanna Sosnowska. - Na początku będziemy skupiać się zwłaszcza na USA, stąd potrzeba treści tłumaczących, czym jest aplikacja Nightly i jakie naukowe badania za nią stoją - dodaje. 

Nightly to opracowana przez DreamJay aplikacja na iOS i Androida, która w zamyśle jej twórców ma redukować koszmary i poprawiać jakość snu.

Joanna Sosnowska, jako dziennikarka technologiczna, przez niemal dekadę związana była z serwisami Gazeta.pl, a następnie WP.pl. Publikowała także w "Logo" i "Gazecie Wyborczej".


(PM, 28.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 10, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Łubiarz po 17 latach odchodzi z Edipresse Polska

Agnieszka Łubiarz (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Łubiarz, zastępca dyrektora zarządzającego Edipresse Polska, rozstaje się z wydawnictwem. Małgorzata Franke przejmie nadzór nad segmentem True Stories.

Agnieszka Łubiarz "zdecydowała się rozwijać poza strukturami Edipresse" - poinformowano w komunikacie. Z Edipresse związana była od ponad 17 lat – ostatnio jako zastępca dyrektora wydawniczego platformy poradnikowej i dyrektor wydawnicza segmentu True Stories.
Jednocześnie Małgorzata Franke, dyrektor zarządzająca Kolekcji, publikacji special interest i custom publishing, w styczniu 2018 roku przejmie nadzór nad segmentem True Stories.
"W tym roku w ramach rozwoju segmentu kolekcji zaczęliśmy weryfikować potencjał pism z obszaru tzw. special interest. To tytuły, które mają swój specyficzny model biznesowy, podobnie jak magazyny true stories. Decyzja Agnieszki o rezygnacji ze współpracy z Edipresse tylko przyspieszyła decyzję o włączeniu tytułów do obszaru, za który odpowiada Małgorzata Franke" - uzasadnia zmiany w wydawnictwie Alicja Modzelewska-Warec, prezes Edipresse Polska.


(IKO, 10.12.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo