Temat: programy telewizyjne

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 27, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bojanowski, Dauksza, Kapusta i Ostaszewska z Nagrodą im. Teresy Torańskiej

Wojciech Bojanowski został nagrodzony za Najlepszy materiał dziennikarski (fot. screen z Newsweek.pl)

Po raz piąty wręczono Nagrody „Newsweeka" im. Teresy Torańskiej. Jedną z nich otrzymał Wojciech Bojanowski, dziennikarz TVN.

Nagrodę za najlepszą książkę otrzymała Agnieszka Dauksza, autorka pozycji „Klub Auschwitz i inne kluby”. Książka to zapis spotkań z byłymi więźniami obozów koncentracyjnych. Autorka sprawdziła, jak wyglądały ich losy „po obozie” i jak ułożyli sobie życie. 

Laureatem nagrody w kategorii Najlepszy materiał dziennikarski został dziennikarz TVN Wojciech Bojanowski za serię materiałów o Igorze Stachowiaku, 25-latku, który rażony paralizatorem zmarł we wrocławskim komisariacie. 

Zwycięzcą kategorii Najlepsze w internecie został Paweł Kapusta za tekst o ratownikach medycznych opublikowany w serwisie Wirtualna Polska.

Kapituła konkursu przyznała również nagrodę w kategorii Działalność publiczna. W tym roku statuetka powędrowała w ręce Mai Ostaszewskiej.


(27.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.