Dział: RADIO

Dodano: Listopad 26, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Bartoszyce będzie mogło wrócić do eteru

(fot. pixabay.com)

Radio Bartoszyce odzyska częstotliwość w Bartoszycach (woj. warmińsko-mazurskie) i będzie mogło wrócić do eteru.

Na częstotliwości 90,9 MHz do jesieni ub.r. nadawało w Bartoszycach Radio Eska Bartoszyce (Radio Bartoszyce w 2013 roku przystąpiło do sieci Eska na zasadzie umowy franczyzowej). Stacja musiała zaprzestać emisji, gdy zmarł jej właściciel Aleksander Godlewski. Koncesja wydana rozgłośni była imienna.

W związku z tym Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozpisała konkurs na zwolnioną częstotliwość. Dalszym prowadzeniem lokalnej rozgłośni zainteresowany jest syn Aleksandra Godlewskiego – Mariusz Godlewski. W postępowaniu KRRiT wystartowały: spółka Radio Bartoszyce (której prezesem jest Mariusz Godlewski) oraz Eurozet (zaproponował uruchomienie stacji sieci Meloradio). Krajowa Rada w czwartek zdecydowała, że przyzna częstotliwość spółce Radio Bartoszyce.

(KOZ, 26.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.