Dział: PRASA

Dodano: Listopad 25, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Financial Times" z rekordową liczbą prenumeratorów

(fot. pixabay.com)

Liczba prenumeratorów dziennika "Financial Times" osiągnęła najwyższy poziom w 130-letniej historii tytułu.

Jak podaje branżowy serwis "Press Gazette", liczba subskrybentów cyfrowej wersji "FT" znacznie przekroczyła 700 tys. Dodatkowo dziennik ma 190 tys. prenumeratorów wersji drukowanej. Oznacza to, że łącznie z płatnych ofert "FT" korzysta obecnie rekordowa liczba około 900 tys. osób. Przedstawiciele dziennika zapowiadają, że celem na najbliższy rok jest przekroczenie poziomu miliona płacących za dostęp do jego treści.

(LL, 25.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 25, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Media Service Zawada z dwoma nowymi tytułami

Magazyny ukazały się w nakładzie po 30 tys. egzemplarzy (fot. materiały prasowe)

W listopadzie br. wydawnictwo Media Service Zawada wydało dwa nowe dwumiesięczniki. "Play-Doh. Baw się kolorami" oraz "Wissper" skierowane są do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat.

W "Play-Doh. Baw się kolorami" znajdują się kolorowanki i łamigłówki. Poza tym do pierwszego numeru dołączone zostały trzy opakowania z ciastoliną.

Z kolei magazyn "Wissper" powstał na bazie bajki o tym samym tytule emitowanej na kanałach TVP ABC oraz MiniMini+. Do pierwszego numeru dołączona jest płyta z bajkami oraz karty do gry.

Oba magazyny mają po 28 stron, kosztują po 9,99 zł i ukazały się w nakładzie 30 tys. egz. Za redakcję tytułów odpowiada Barbara Jampolska-Wasiak.

(JOK, 25.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.