Dział: PERSONALIA

Dodano: Listopad 24, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Gaworski w radzie nadzorczej SKM SAR

Marcin Gaworski, dyrektor zarządzający i partner w 180 heartbeats + JvM, wszedł w skład rady nadzorczej Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

Ponadto członkami sądu koleżeńskiego zostali Anna Lubowska (CEO GroupM Poland), Renata Wasiak-Sosnowska (dyrektor zarządzająca Havas Media) i Jakub Bierzyński (prezes OMD). A w poczet członków SAR przyjęto domy produkcyjne: Papaya Films, Dynamo, Opus-Film, OTO, Tango Production, Tank Production, Film Produkcja i Opcom. 

Na obiegowym walnym zgromadzeniu do Kodeksu Dobrych Praktyk SAR został włączony Kodeks Etyki Reklamy, a także otwarto statutowe możliwości powstania nowego klubu producentów filmów reklamowych.

(IKO, 24.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PERSONALIA

Dodano: Listopad 28, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Sosnowska będzie odpowiadać za kontent start-upu DreamJay

Joanna Sosnowska w styczniu 2018 roku zaczyna pracę w DreamJay jako head of content (fot. Błażej Żuławski)

Joanna Sosnowska, do niedawna redaktor odpowiedzialna za serwis WP Technologie, w listopadzie rozstała się z Grupą WP. W styczniu 2018 roku rozpocznie pracę w start-upowym projekcie DreamJay, przygotowującym technologię badającą sny. Decyzja o odejściu z WP została podjęta wspólnie z przełożonymi. 

- Od stycznia 2018 zaczynam pracę w DreamJay, będę head of content. Firma zaczyna działalność międzynarodową - wyjaśnia Joanna Sosnowska. - Na początku będziemy skupiać się zwłaszcza na USA, stąd potrzeba treści tłumaczących, czym jest aplikacja Nightly i jakie naukowe badania za nią stoją - dodaje. 

Nightly to opracowana przez DreamJay aplikacja na iOS i Androida, która w zamyśle jej twórców ma redukować koszmary i poprawiać jakość snu.

Joanna Sosnowska, jako dziennikarka technologiczna, przez niemal dekadę związana była z serwisami Gazeta.pl, a następnie WP.pl. Publikowała także w "Logo" i "Gazecie Wyborczej".


(PM, 28.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo