Dział: PRASA

Dodano: Listopad 15, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aneta Nowakowska dołączyła do Edipresse Polska

Aneta Nowakowska ostatnio zajmowała się promocją pisma "Kontynenty" (fot. materiały prasowe)

Aneta Nowakowska została zastępcą dyrektor zarządzającej multimedialnej platformy poradnictwo, parenting & fit w Edipresse Polska. To nowa funkcja w strukturze wydawnictwa.

Aneta Nowakowska będzie odpowiedzialna za realizację wyników finansowych w części magazynowej platformy obejmującej tytuły: "Mamo, To Ja", "Twoje Dziecko", "Będę Mamą", "Przedszkolak", "Przyjaciółka", "Pani Domu", "Poradnik Domowy" oraz "Be Active". Będzie raportować bezpośrednio do Agnieszki Smit, dyrektor zarządzającej platformy poradnictwo, parenting & fit.

Nowakowska przez ostatnie trzy lata pracowała jako dyrektor promocji w magazynie "Kontynenty", którego wydawcą i naczelnym jest Dariusz Fedor. Wcześniej była  dyrektorem ds. corporate media w dziale new business w wydawnictwie Gruner + Jahr Polska, a następnie w Burda International Polska.

(JOK, 15.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 16, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszyło śledztwo w sprawie strzałów w biurze Reutersa w Gdyni

Strzały w biurze Thomson Reuters w Gdyni padły 14 listopada br. (fot. Youtube.com)

16 listopada br. prokuratora przesłucha mężczyznę, który we wtorek 14 listopada strzelał w siedzibie agencji Thomson Reuters w Gdyni. Może on usłyszeć  zarzut usiłowania dokonania zabójstwa.  

Wieczorem 14 listopada br. w biurze Thomson Reuters padły strzały - według świadków strzelał około 30-letni mężczyzna, pracownik firmy. "Wyglądało to tak, jakby chciał do nas strzelać i gdyby nie zimna krew jednego z naszych kolegów, mogłyby być ofiary" - relacjonowała reporterowi Radia Gdańsk jedna z pracownic Thomson Reuters. Sprawca został obezwładniony i przekazany policji. Nikt z pracowników biura nie został ranny.

Jak informuje Grażyna Wawryniuk, p.o. rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, mężczyzna pochodzi z Białorusi, ale ma prawo stałego pobytu. W Polsce mieszka od kilku lat i jest pracownikiem oddziału Thomson Reuters w Gdyni. Obecnie przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. - Zdecydowaliśmy o wszczęciu śledztwa dotyczącego usiłowania dokonania zabójstwa. To wstępna kwalifikacja czynu. Wszystko może się zmienić po przesłuchaniu. Wówczas prawdopodobnie postawimy konkretne zarzuty - wyjaśnia Wawryniuk. Prokuratura sprawdza, czy mężczyzna ma pozwolenie na broń, z której padły strzały.

David Crundwell, wiceprezes do spraw korporacyjnych w Thomson Reuters, nie udziela informacji w tej sprawie. Przesłał tylko do "Presserwisu" krótki komunikat: "Thomson Reuters jest świadomy zaistnienia incydentu. Współpracujemy z lokalnymi służbami w trwającym właśnie śledztwie". 

Według naszych nieoficjalnych informacji strzały padły w hallu recepcyjnym na drugim piętrze. Newsroom Reutersa znajduje się na dziewiątym piętrze biurowca. - Mężczyzna nie zdążył dotrzeć do redakcji, ponieważ wcześniej został obezwładniony - twierdzi nasz informator.


(Mackuch, 16.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo