Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 07, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sieć Video Brothers wzmocniła kadry

Działająca od roku sieć partnerska YouTube Video Brothers pozyskała nowych pracowników.

Video content managerem jest Kamil Mrozkowiak. W zespole Video Brothers odpowiada za budowanie zasięgów, optymalizację kanałów i kontakty z zagranicznymi partnerami agencji. Jednocześnie kieruje zespołem wydawców i edytorów treści do materiałów na blisko 200 kanałach. Jego celem jest monetyzacja treści kierowanej do widowni anglojęzycznej. Mrozkowiak wcześniej związany był z Wirtualną Polską, gdzie pracował jako wydawca multimediów WP.tv oraz wydawca strony głównej o2.pl. Odpowiadał również za online magazynu "Esquire" w Marquard Media Polska. 

Video content producerem w Video Brothers jest Paweł Kwaśniewski. Odpowiada za wsparcie techniczne i szkolenia, produkcję i koordynację formatów autorskich oraz partnerów mediowych. W przeszłości był producentem i realizatorem cykli telewizyjnych (TVP, Polsat, TVN, TV 4, TV Puls i HBO). Był współproducentem bollywoodzkiego filmu fabularnego „Sooryaa”. Wyprodukował ponad 100 teledysków.

Z Video Brothers współpracują m.in. Muzo.fm i Superstacja (Grupa Polsat), Interia.pl i Smaker.pl (Grupa Bauer), Studio Miniatur Filmowych oraz twórcy internetowi i influencerzy – KicksterTV, Yoczook, Historia bez cenzury, Przez Świat na Fazie, Sawik.tv, Footroll, Sariel, Pasjonaci Tv.


(PR, 07.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 08, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Starcom zdobył budżet mediowy L'Oréal Polska

Koncern kosmetyczny L'Oréal Polska wybrał w przetargu do obsługi budżetu mediowego Publicis Media.

Agencja zajmie się planowaniem i zakupem wszystkich mediów dla nowo powstałego hubu L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie. Dotychczas firmę kosmetyczną w digitalu obsługiwał dom mediowy Value Media, a w zakresie mediów tradycyjnych należący do Publicis Media dom mediowy Zenith. Od początku 2018 roku media dla L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie będzie planował kompleksowo Starcom (Publicis Media).

(IKO, 08.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo