Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 06, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Ohme redaktor naczelną serwisu Kobieta.onet.pl

Małgorzata Ohme kierowała m.in. segmentem lifestyle w Grupie WP, była redaktor naczelną serwisu Mamadu.pl (fot. materiały prasowe)

Małgorzata Ohme została redaktor naczelną serwisu Kobieta.onet.pl Grupa Onet-RAS Polska). Odpowiada m.in. za rozwój serwisu, w tym treści wideo i nowe formaty redakcyjne. 

Małgorzata Ohme wcześniej kierowała m.in. segmentem lifestyle w Grupie WP, była redaktor naczelną serwisu Mamadu.pl i redaktor naczelną magazynu „Gaga”. Prowadziła też autorskie programy telewizyjne „Życie od kuchni” w TVP 2 i „Okiem Ohme” w TLC. Była jurorką w talent show „Aplauz, aplauz” w TVN. Od listopada br. prowadzi w Onecie autorski program „Oczami matki”.
„Pracuję dla kobiet i z kobietami. Wszystko, co najważniejsze - wiem od nich. Będę pracowała nad tym, by serwis kobieta.onet.pl stał się jak najbliższy kobietom i jak najbardziej angażujący. Dla mnie kluczowe jest, by kobiety poczuły, że to ich miejsce, że są tu w centrum zainteresowania, że znajdą tu treści o ważnych dla siebie sprawach, że ktoś czeka na ich obecność. Kobiety, gdy są razem, mogą zmieniać świat na lepsze. Jest w nich ogromna siła” - mówi, cytowana w komunikacie prasowym Małgorzata Ohme.

(06.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 07, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Twitter chce się pozbyć hejterów i spamerów

Twitter zapowiedział, że dokona zmian w warunkach korzystania z serwisu w zakresie "zachowań obraźliwych, agresywnych i spamu".

Zmienione zasady mają precyzyjnie określać przypadki, w których serwis społecznościowy będzie ingerować w działania użytkowników, m.in. usuwając posty lub dezaktywując konta. Chodzi o przejawy obraźliwego zachowania (w tym agresji na tle płciowym, rasowym i religijnym), nawoływanie do samookaleczenia lub samobójstwa oraz publikowanie treści drastycznych, pornograficznych i spamu. Nowe reguły mają być wprowadzone w dwóch etapach: 14 i 22 listopada br.

(LL, 07.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo