Temat: prasa

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 06, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmarł aktor Marek Frąckowiak

Marek Frąckowiak podczas XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych Lubomierz 2015 (foto: screen: Youtube.com)

Nie żyje Marek Frąckowiak, aktor znany z takich seriali jak "Czas honoru", "Pod wspólnym niebem", "Ojciec Mateusz", "Zmiennicy", "Plebania", "Klan", "Polskie drogi", "Alternatywy 4". Miał 67 lat.  

O śmierci Marka Frąckowiaka poinformował na Facebooku aktor Łukasz Płoszajski: "Poznaliśmy się na planie serialu, często spotykaliśmy się gdzieś w locie, pamiętam Twój uśmiech, dziękuje. Żegnaj Marku" - napisał Płoszajski.
Aktorzy występowali razem w serialu "Pierwsza miłość". Marek Frąckowiak grał m.in. w serialach: "Czas honoru", "Pod wspólnym niebem", "Ojciec Mateusz", "Zmiennicy", "Plebania", "Klan", "Polskie drogi", "Alternatywy 4", a także w takich filmach jak "Psy" "Młode Wilki", Ogniem i Mieczem". 
Film.onet.pl informuje, że  w 2013 roku u Marka Frąckowiaka wykryto nowotwór, który zaatakował kręgosłup. Aktor przeszedł operację usunięcia złośliwego guza i poddał się chemioterapii.  

(Mackuch, 06.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.