Temat: prasa

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 06, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmarł aktor Marek Frąckowiak

Marek Frąckowiak podczas XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych Lubomierz 2015 (foto: screen: Youtube.com)

Nie żyje Marek Frąckowiak, aktor znany z takich seriali jak "Czas honoru", "Pod wspólnym niebem", "Ojciec Mateusz", "Zmiennicy", "Plebania", "Klan", "Polskie drogi", "Alternatywy 4". Miał 67 lat.  

O śmierci Marka Frąckowiaka poinformował na Facebooku aktor Łukasz Płoszajski: "Poznaliśmy się na planie serialu, często spotykaliśmy się gdzieś w locie, pamiętam Twój uśmiech, dziękuje. Żegnaj Marku" - napisał Płoszajski.
Aktorzy występowali razem w serialu "Pierwsza miłość". Marek Frąckowiak grał m.in. w serialach: "Czas honoru", "Pod wspólnym niebem", "Ojciec Mateusz", "Zmiennicy", "Plebania", "Klan", "Polskie drogi", "Alternatywy 4", a także w takich filmach jak "Psy" "Młode Wilki", Ogniem i Mieczem". 
Film.onet.pl informuje, że  w 2013 roku u Marka Frąckowiaka wykryto nowotwór, który zaatakował kręgosłup. Aktor przeszedł operację usunięcia złośliwego guza i poddał się chemioterapii.  

(Mackuch, 06.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: prasa

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 07, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Atak na telewizję w Kabulu, nie żyją dwie osoby

Co najmniej dwie osoby zginęły, a 20 zostało rannych we wtorek w ataku uzbrojonych napastników przebranych za policjantów na siedzibę prywatnej telewizji Szamszad w stolicy Afganistanu, Kabulu.

Jak poinformował pracownik stacji, który był świadkiem ataku, napastnicy weszli na teren telewizji i rzucili ręczne granaty, w wyniku czego zginął jeden ze strażników, a drugi został ranny. Następnie reszta terrorystów weszła do budynku i zaczęła strzelać do pracowników telewizji.

Niektóre osoby zostały trafione, a innym udało się wydostać z budynku. Kilka osób zostało postrzelonych, a kilka doznało obrażeń od spadającego szkła lub dlatego że skakali z wysokich pięter - powiedział Abed Ehsas, szef programów informacyjnych w Szamaszad TV.

Podczas ataku oddział sił specjalnych wybił dziurę w betonowym ogrodzeniu okalającym obiekt i wkroczył do środka budynku. Podczas operacji zabitych zostało dwóch napastników - podała agencja Reutera.

Po kilku godzinach telewizja wznowiła nadawanie, a program prowadził jeden z prezenterów, który został ranny.

(PAP, MAK, 07.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo