Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 04, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z "Dziennika Zachodniego" odchodzi menedżer ds. serwisów internetowych

(fot. archiwum prywatne)

Marcin Nowak, menedżer ds. serwisów internetowych i wydawca "Dziennika Zachodniego", z końcem listopada br. odchodzi z Polska Press Grupy.

- Rozstaję się z firmą w przyjaznej atmosferze. Nie była to jednak całkowicie moja decyzja – przyznaje Marcin Nowak. W Polska Press Grupie pracował od 2010 roku.
Jako menedżer ds. serwisów internetowych "Dziennika Zachodniego" uczył dziennikarzy gazety dziennikarstwa multimedialnego i budował strategię rozwoju online. Od 2013 roku pomagał wdrażać projekt Naszemiasto.pl.

Nowak formalnie jest w wydawnictwie do końca listopada br., teraz wykorzystuje urlop. Rozstaje się na jakiś czas z mediami. – Przez najbliższe kilka miesięcy chcę skupić się na nowych projektach filmowych, szkoleniowych i turystycznych. Będę między innymi doradzał z zakresu online Polskiej Organizacji Turystycznej – mówi. - Jeśli wrócę do branży, to najchętniej do content marketingu i storytellingu - dodaje.

(JOK, 04.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis Bliss ma być aktualizowany codziennie

Bliss jest częścią Grupy NaTemat (fot. screen Bliss.natemat.pl)

Weekendowy serwis lifestylowy Bliss (Grupa NaTemat) ma być aktualizowany codziennie.

- To kwestia rozwojowa, a nie przeciwnie - zapewnia Michał Mańkowski, dyrektor ds. core businessu w Grupie NaTemat i redaktor naczelny serwisu NaTemat.pl, gdzie Bliss jest promowany na stronie głównej. - To świadoma decyzja oparta na statystykach, tym, co wyszło nam w badaniach fokusowych wśród naszych czytelników, a także wizerunku serwisu, który chcemy tworzyć. Będzie więcej Blissa każdego dnia, a nie tylko w weekendy – dodaje Michał Mańkowski.

Grupa NaTemat nie rezygnuje jednak z wydań weekendowych serwisów. - Teraz będą się one pojawiały w formie edycji specjalnych, które co jakiś czas będziemy tworzyć z naszymi partnerami – mówi Michał Mańkowski.

(JOK, 05.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo