Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 29, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Będzie drugi sezon serialu Polsatu "W rytmie serca"

W serialu "W rytmie serca" główne role grają Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki (fot. Polsat)

Drugi sezon serialu "W rytmie serca” wiosną pojawi się w Polsacie. Pierwszy sezon emitowany jest od 10 września br. w każdą niedzielę o godz. 20. Trzy pierwsze odcinki oglądało średnio 2,29 mln widzów.

Serial obyczajowy "W rytmie serca" to nowość w jesiennej ramówce Polsatu. W każdym odcinku widzowie śledzą dwie odrębne historie medyczne i kryminalne. W rolach głównych występują: Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki, Piotr Fronczewski i Małgorzata Foremniak.

Podczas emisji trzech pierwszych odcinków Polsat był w grupie ogólnej wiceliderem oglądalności z 14,94 proc. udziału w rynku. Pierwszy jest TVP 1 z udziałem 15,95 proc. W tym czasie Jedynka emituje drugi sezon serialu "Dziewczyny ze Lwowa", który średnio ogląda o 155 tys. widzów więcej niż nową produkcję Polsatu. Dane: Nielsen Audience Measurement.

(Mackuch, 29.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 30, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezenter BBC podejrzewany o molestowanie seksualne

BBC rozpoczęło wewnętrzne dochodzenie po tym, jak jeden z pracowników nadawcy został oskarżony o molestowanie kobiet - podał dziennik “The Guardian”.

Według gazety, chodzi o znanego prezentera radiowego. Jego nazwisko nie zostało ujawnione. Oficjalne skargi złożyły cztery kobiety zatrudnione w BBC, które twierdzą, że dziennikarz m.in. dotykał ich miejsc intymnych. Na czele wewnętrznego zespołu śledczego badającego sprawę stoi Carol Ann Kinley-Smith, która w przeszłości pracowała jako dochodzeniowiec w policji metropolitalnej.
W ub.r. niezależne dochodzenie wykazało szereg zaniedbań ze strony brytyjskiego nadawcy, w wyniku których znani dziennikarze Jimmy Savile i Stuart Hall przez kilka dekad dopuszczali się przestępstw na tle seksualnym. Ich ofiarami padło prawie 100 osób.

(LL, 30.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo