Dział: PERSONALIA

Dodano: Październik 27, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Do zespołu Saatchi & Saatchi IS dołączy Marcin Stalij

Saatchi & Saatchi IS wzmacnia dział e-commerce i digital transformation (fot. materiały prasowe)

W listopadzie do zespołu Saatchi & Saatchi IS dołączy Marcin Stalij.

Stalij obejmie stanowisko digital transformation & e-commerce directora, na którym zastąpi Tomasza Waligórę (odszedł z agencji w sierpniu br.). Jego obowiązki obejmować będą zarządzanie zespołami analityków i konsultantów e-commerce oraz digital transformation, a także tworzenie rozwiązań i koordynację projektów na styku kompetencji z innymi podmiotami w obrębie Grupy Publicis, m.in. Zenith, Perfirmix, Starcom, Sapient Razorfish, MSL i Arc.

Marcin Stalij  ostatnio pracował dla L'Oréal na stanowisku senior digital manager CPD. Pracował zarówno po stronie agencji (K2, Ogilvy, Leo Burnett), jak i klientów (L'Oréal, 3M). Jest współautorem strategii rozwoju marek: Samsung, Philip Moris, Viscoplast, Post-it, Futuro, oraz brandów z portfolio L'Oréal - L'Oréal Paris, Maybelline, Garnier, Mixxa, Essie i NYX.


(AMS, 27.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PERSONALIA

Dodano: Listopad 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Dobski rozstał się z "Rzeczpospolitą”

(fot. Sylwia Arlak / archiwum prywatne)

Marcin Dobski odszedł z "Rzeczpospolitej" (Gremi Media). Według nieoficjalnych informacji będzie pracował w jednym z tygodników opinii.

Marcin Dobski pracował w "Rzeczpospolitej" od początku 2016 roku. - Chcę dalej się rozwijać i szukam nowych wyzwań – mówi Marcin Dobski. Nie podaje swojego nowego miejsca pracy, ale prawdopodobnie będzie to jeden z tygodników opinii.

Dobski wcześniej był dziennikarzem politycznym Agencji Informacyjnej Polska Press i "Polska The Times". W przeszłości był dziennikarzem sportowym. Za artykuł "Wysoka pensja Kijowskiego w KOD" opublikowany 4 stycznia br. w serwisie internetowym "Rzeczpospolitej" jest nominowany do tegorocznej edycji Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.

(JOK, 12.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo