Dział:

Dodano: Październik 26, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Andrian przejmuje zarządzanie Young & Rubicam Brands w Polsce

Dariusz Andrian, CEO VML Poland obejmuje stanowisko CEO Grupy Young & Rubicam Brands w Polsce.

Andrian kierować będdzie strukturami i zespołami Y&R Advertising, Wunderman i shoperrmarketingowym Labstore. Będzie też zarządzał prawie 300 osobowym zespołem VML Poland (w Warszawie i Krakowie).

Wakat na stanowisku CEO Young & Rubicam Brands Poland był od sierpnia br., kiedy Michał Kazimierczak po czterech latach zdecydował się odejść z agencji.

Dariusz Andrian z branżą reklamową związany jest prawie 20 lat. Pracował m.in. w DDB i McCann. Od 2008 roku współtworzył Grupę Heureka, która po akwizycji WPP i VML stała się największym europejskim biurem amerykańskiej agencji VML. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Agencji Reklamowych SKM SAR. W 2017 roku zdobył tytuła AdMana Roku w kategorii Agencje Reklamowe.

Spółki Grupy Y&R Brands realizowały w br. projekty m.in. dla takich międzynarodowych i lokalnych marek jak: Danone, Żywiec Zdrój, Pfizer, Amazon, Grupa Lotos, Xerox, Chevron i Lavazza. (AMS)

(26.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział:

Dodano: Listopad 15, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojciech Bojanowski laureatem Nagrody Radia Zet im. A. Woyciechowskiego

Wojciech Bojanowski (fot. Adam Guz/Press)

Wojciech Bojanowski został laureatem 13. edycji Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego. Wyróżnienia przyznano Michałowi Kołodziejczykowi (WP SportoweFakty) oraz Adamowi Wajrakowi ("Gazeta Wyborcza").

Werdykt Kapituły ogłoszono podczas uroczystej gali w warszawskiej Zachęcie. Wojciech Bojanowski został laureatem nagrody za reportaż "Śmierć na komisariacie" wyemitowany 20 maja 2017 w programie "Superwizjer" na antenie TVN24.

W gronie finalistów znaleźli się również Michał Kołodziejczyk za cykl wywiadów z polskimi sportowcami publikowanych na łamach magazynu "Plus Minus" dziennika "Rzeczpospolita" ze szczególnym uwzględnieniem tekstu "Karol Bielecki: Nie mam oka, nie stało się nic wielkiego" z 16 marca 2017 oraz Adam Wajrak nominowany za cykl artykułów na temat ochrony Puszczy Białowieskiej opublikowanych na łamach "Gazety Wyborczej" między marcem a sierpniem 2017. Dziennikarze otrzymali honorowe wyróżnienia.

Zwycięzca, oprócz honorowej statuetki, otrzymał nagrodę finansową w wysokości 50 tys. zł netto.

 

(CP, 15.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo