Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 26, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cyfrowy Polsat największą polską firmą prywatną

"Forbes Polska" publikuje listę ”100 największych polskich prywatnych firm polskich”

Cyfrowy Polsat jest największą polską firmą prywatną – wynika z zestawienia przygotowanego przez magazyn "Forbes Polska".

Press

Z rankingu ”100 największych polskich prywatnych firm polskich” wynika, że wartość Cyfrowego Polsatu to 27,34 mld zł. Wśród największych firm jest też producent gier CD Projekt (11,05 mld zł; 4. miejsce).

Spośród firm mediowo-telekomunikacyjnych w zestawieniu znalazły się: operator kablowy Vectra – 3,01 mld zł wartości (18. miejsce), firma telekomunikacyjna Netia – 1,53 mld zł (28. miejsce), Wirtualna Polska – 1,45 mld zł (33. miejsce) i Agora – 901 mln zł (72. miejsce).

Zestawienie jest w listopadowym wydaniu magazynu ”Forbes Polska”. Powstało w oparciu o wartość przedsiębiorstwa (enterprise value).

(KOZ, 26.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 26, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarze TAI przejdą szkolenia z etyki dziennikarskiej, Kossakowski nie stawił się przed komisją etyki

Ziemowit Piast Kossakowski mimo wezwania nie przyszedł na posiedzenie komisji etyki TVP (screen: Youtube.com)

Dyrekcja Telewizyjnej Agencji Informacyjnej wysyła pracowników na obowiązkowe szkolenia m.in. z zasad etyki dziennikarskiej. Tymczasem dziennikarz TVP Info Ziemowit Kossakowski, zawieszony w obowiązkach z powodu łamania standardów etyki dziennikarskiej, nie stawił się na wezwanie komisji etyki TVP.

Dyrekcja TAI poinformowała dziennikarzy o szkoleniach dotyczących zasad etyki dziennikarskiej, przepisów dotyczących nieuprawnionego przekazu handlowego i prawa do wizerunku. Udział w zajęciach jest obowiązkowy. Mają się odbyć w trzech terminach na przełomie października i listopada br.
Zarząd TVP 16 października br. z powodu łamania zasad etyki dziennikarskiej zawiesił w obowiązkach Ziemowita Piasta Kossakowskiego z Tvp.info. Powodem był jego materiał, w którym zarzucał protestującym lekarzom, w oparciu o zdjęcia z Facebooka, wystawne życie. W ubiegłym tygodniu dziennikarz miał stanąć przed komisją etyki TVP, ale się nie pojawił.
Przewodnicząca komisji Dobromiła Skalska odsyła w tej sprawie do Centrum Informacji TVP, które nie odpowiedziało na pytania "Presserwisu".    

(Mackuch, 26.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo