Temat: konkursy i nagrody

Dział: PRASA

Dodano: Październik 24, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Znamy zwycięzców Fotosprint 2017 - czyli Otwartych Mistrzostw Jury w Fotografowaniu

Konkurs zorganizowała Fundacja Festiwal Sztuki Fotoreportażu. Współorganizatorami były jurajskie gminy: Gmina Janów i Gmina Olsztyn. W zawodach wystartowało 110 zawodników z całej Polski. Wśród uczestników znaleźli się także obcokrajowcy - to dwie osoby z Ukrainy.

Press

Wyjątkowość rywalizacji w Fotosprincie polega na tym, że zabawa rozgrywa się w czasie rzeczywistym. Zadaniem uczestników było wykonanie dwóch zdjęć nawiązujących do tematu, który do momentu startu pozostawał tajemnicą. Zawodnicy na realizację zadania mieli tylko sześć godzin. Przez pierwsze trzy godziny konkursu fotografie wykonywano na terenie Gminy Olsztyn, następnie własnymi środkami transportu lub podstawionym bezpłatnym autobusem, uczestnicy przenieśli się do Mstowa i na terenie tej gminy fotografowali przez kolejne trzy godziny. Na mecie w Mstowie o godz. 16.00 zjawiło się 103 Zawodników, którzy dostarczyli łącznie 197 zdjęć z gmin Olsztyn i Mstów.

 

Podczas Finału jurorzy Jacek Bonecki i Arek Ławrywianiec wybierali publicznie i turniejowo jedno zdjęcie spośród pokazywanych na ekranie losowo wybranych trzech. Zdjęcia nie były oznaczone nazwiskami autorów, a jedynie numerami startowymi, które były znane tylko ich właścicielom. Jurorzy mieli obowiązek publicznie uzasadnić swoją decyzję i publicznie skomentować każde zdjęcie.

Press

Ostatecznie, po wielogodzinnych publicznych dyskusjach, które miały wyraźny charakter warsztatów fotograficznych, wybrali finałową siódemkę, a spośród niej zwycięzców. Dopiero wtedy ujawniono nazwiska. Zwycięzcy otrzymali z rąk Wójtów Mstowa Tomasza Gęsiarza i Adama Markowskiego piękne, ręcznie robione medale oraz materiały promocyjne Gminy Mstów, a z rąk Prezesa Fundacji Festiwal Sztuki fotoreportażu, Marcina Szpądrowskiego, organizatora Konkursu, bardzo liczne i cenne nagrody od Sponsorów i Fundacji.

Zawodnicy podczas całego dnia mogli liczyć na serwis herbaciano-kawowy, który zapewniała Firma Mokate S.A. oraz na wody mineralne dostarczane przez Jurajska Sp. z o.o.

 

Finaliści konkursu:
Numer startowy 12 – Julia Zasada – Rędziny
Numer startowy 24 – Mateusz Marczak – Turek
Numer startowy 48 – Jacek Fafrowicz – Częstochowa
Numer startowy 69 – Kacper Pyka – Blachownia
Numer startowy 74 – Przemysław Skoczylas – Częstochowa
Numer startowy 81 – Magdalena Michalak – Częstochowa
Numer startowy 91 – Magdalena Krawczyk – Częstochowa

Zwycięzcy konkursu:
Mistrz Jury w Fotografowaniu 2017 - Julia Zasada – Rędziny
I V-ce Mistrz Jury w Fotografowaniu 2017 - Magdalena Krawczyk – Częstochowa
II V-ce Mistrz Jury w Fotografowaniu 2017 - Kacper Pyka – Blachownia


(24.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: konkursy i nagrody

Dział: PRASA

Dodano: Październik 25, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kryńska-Godlewska i Kania kandydatami Agora-Holding do zarządu Agory

nna Maria Kryńska-Godlewska i Grzegorz Kania (fot. Agora, RASP)

Agora-Holding Sp. z o.o., udziałowiec Agory SA, zgłosił swoje kandydatury do zarządu Agory, to: Anna Maria Kryńska-Godlewska i Grzegorz Kania.

Anna Kryńska-Godlewska, by objąć stanowisko w zarządzie Agory SA zrezygnowała z funkcji członka Rady Nadzorczej Agory S.A. (przestanie ją pełnić z chwilą zamknięcia nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy zwołanego na dzień 8 listopada 2017 r.). Jest menedżerem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania inwestycjami kapitałowymi. Od 20 lat jest związana z Media Development Investment Fund, gdzie przez ostatnie 9 lat pełniła funkcję członka zarządu i dyrektor inwestycyjnej odpowiedzialnej za inwestycje funduszu w sektorze mediów w Europie, Azji, Afryce oraz w Ameryce Południowej. Wcześniej była związana m.in. z Fidea Management, firmą zarządzającą X NFI, CIECH S.A. oraz z Bankiem Handlowym w Warszawie. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na Wydziale Finansów i Bankowości oraz Francuskiego Instytutu Zarządzania; ukończyła kursy doszkalające m.in. w Harvard Business School.

Grzegorz Kania - to specjalista w dziedzinie zarządzania finansami z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach. Karierę rozpoczął w PricewaterhouseCoopers, specjalizując się w usługach doradztwa i audytu dla podmiotów z sektora nowych technologii, mediów i rozrywki. W latach 2003-2008 pełnił funkcję zastępcy dyrektora finansowego UPC Polska. W latach 2008-2011 kierował finansami w skandynawskiej Grupie Kapitałowej BLStream (obecnie Intive), będącej dostarczycielem aplikacji mobilnych i innych rozwiązań informatycznych. Od 2012 r. pełnił funkcję CFO w Ringier Axel Springer Polska, a od 2014 r. - w Grupie Onet-RAS Polska. Jest absolwentem Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej oraz członkiem ACCA od 2001 r. (TAD)

(TAD, 25.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo