Dział: RADIO

Dodano: Październik 24, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polonijne Radio Emi najbardziej angażujące wśród mediów tradycyjnych na Facebooku

(fot. pixabay.com)

We wrześniu br. wśród mediów tradycyjnych najbardziej angażujące na Facebooku było polonijne Radio Emi. W stosunku do sierpnia br. odnotowało 88-proc. wzrost zaangażowania – wynika z raportu firmy Sotrender.

We wrześniu br. w kategorii mediów tradycyjnych najbardziej angażujący profil miało polonijne Radio Emi. Prawie 117 tys. użytkowników wykonało na nim co najmniej jedną z czynności: polubiło profil, skomentowało lub napisało post.
Na kolejnych miejscach zestawienia są: profil TVN24 – 108 tys. (spadek zaangażowania o 20 proc.), gazeta "Fakt" (Ringier Axel Springer Polska) – 78 tys. (wzrost o 25 proc.).

(JOK, 24.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Październik 25, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Fabisiak zwolniony z Polskieradio.pl dołączy do zespołu Polskiego Radia 24

(fot. pixabay.com)

Michał Fabisiak, którego zwolniono z portalu Polskieradio.pl, będzie pracować w informacyjno-publicystycznym Polskim Radiu 24.

Michał Fabisiak w ubiegłym tygodniu otrzymał wypowiedzenie, po tym jak nie chciał ujawnić redaktorowi naczelnemu Piotrowi Chęcińskiemu swoich informatorów, o czym informowaliśmy jako pierwsi. Fabisiak napisał, że z wewnętrznego sondażu Prawa i Sprawiedliwości wynika, że w wyborach prezydenckich w Warszawie duże szanse na zwycięstwo w pierwszej turze ma wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, ale nominację partyjną ma otrzymać marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Informacja później zniknęła ze strony Polskieradio.pl.

We wtorek 24 października z Michałem Fabisiakiem spotkał się prezes Polskiego Radia Jacek Sobala. Po spotkaniu spółka poinformowała w komunikacie prasowym, że dziennikarz podejmie pracę w Polskim Radiu 24. Z naszych informacji wynika, że  prawdopodobnie będzie pracować jako reporter.

Michał Fabisiak do zespołu portalu Polskieradio.pl dołączył w styczniu br. Wcześniej związany był z Wirtualną Polską, Grupą Radiową Time, RMF Maxxx i Radiem PiN.


(KOZ, 25.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo