Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 21, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Górska, dziennikarka Polsat News, apeluje: Badajcie się!

Joanna Górska (screen z YouTube.com / kanał Personal Branding Polska)

Joanna Górska, dziennikarka Polsat News poinformowała 21 października br. na Facebooku, że jest chora. Od pewnego czasu nie prowadzi serwisów informacyjnych.

Joanna Górska napisała na Facebooku: "Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse. Do zobaczenia".

Dziennikarka nie napisała oficjalnie z jaką chorobą walczy, jednak 15 października br. na swoim profilu umieściła grafikę z różową wstążką, oraz wspomniała o prozdrowotnej akcji pod tytułem "Badaj cycki". Tego dnia przypadał Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi.

Joanna Górska pochodzi z Mrągowa. Pracę zaczynała w Radiu Wa-Ma, pisała też dla lokalnych gazet. W 2005 r. trafiła do TVP Olsztyn, potem wygrała casting do "Wiadomości" TVP 1.  Następnie trafiła do Polsat News, gdzie jest wydawcą, "Informacji", "Nowego dnia" i reporterką. (Mackuch)

(21.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 21, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Średnio 9,69 tys. widzów ogląda program Alicji Resich-Modlińskiej

Powtórki "W bliskim planie" Alicji Resich-Modlińskiej przyciągają więcej widzów niż premiery (fot. Fryta73/flickr.com)

Średnio 9,69 tys. widzów ogląda "W bliskim planie" - program Alicji Resich-Modlińskiej w Polsat News 2. Więcej widzów przyciągają powtórki w Polsat News - średnio 47,67 tys. widzów. 

"W bliskim planie" premierę miał w Polsat News 2 w sobotę 30 września br. o godz. 18. Powtórki emitowane są w niedziele o godzinie 18 na antenie Polsat News. Podczas emisji trzech odcinków Polsat News 2 miał 0,10 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej. Najwięcej widzów przyciągnął program 7 października br. Oglądało go 15,6 tys. widzów, co dało tego dnia Polsat News 2 0,15 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej. Gościem Alicji Resich-Modlińskiej była wtedy Maryla Rodowicz.

Więcej widzów przyciąga niedzielna powtórka audycji w Polsat News. Średnio program ogląda 47,67 tys. widzów, co daje Polsat News 0,38 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej. W tym czasie liderem jest TVP Info - 2,90 proc. udziału w rynku, a na drugim miejscu jest TVN 24 - 2,14 proc. udziału w rynku. W grupie komercyjnej (widzowie 16-49) Polsat News ma 0,13 proc. udziału w rynku, liderem jest TVP Info - 1,22 proc., na drugim miejscu jest TVN 24 - 0,73 proc. udziału w rynku.  Najwięcej widzów przyciągnęła powtórka programu, którego gościem był Maciej Maleńczuk - emitowany 15 października br. odcinek miał 68,1 tys widzów.

(Mackuch, 21.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo