Dział: PRASA

Dodano: Październik 21, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marquard zgrupuje serwisy internetowe w czterech działach

(fot. pixabay.com)

1 listopada br. Marquard Media Polska zmieni strukturę wydawniczą. Zmiany obejmą nie tylko pion druku, ale też serwisy internetowe.

Zgodnie z nową strukturą serwisy internetowe Marquarda będą tworzyć cztery działy tematyczne: mężczyźni; gwiazdy i plotki; moda, uroda i fitness; kobiety i rodzina.
Serwisy zostaną pogrupowane najprawdopodobniej w następujący sposób: w dziale mężczyźni znajdą się Esquire.pl, Playboy.pl, CKM.pl, Autostuff.pl; w dziale gwiazdy i plotki będą Kozaczek.pl, Papilot.pl, Zeberka.pl; w dziale moda, uroda i fitness mają być Boska.pl, Hotmoda.pl, Voyage.pl, HarpersBazaar.pl.; w dziale kobiety i rodzina będą Cosmopolitan.pl, Joy.pl, Milionkobiet.pl, SuperMamy.pl, Shape.pl.

Każdy z działów będzie miał kierownika działu internetowego, który będzie odpowiedzialny za strategię wydawniczą, monetyzację treści, opracowanie i doskonalenie produktu oraz spersonalizowaną reklamę w internecie.

Wydawca nie informuje, czy wybrał już osoby odpowiedzialne za poszczególne obszary tematyczne.

W komunikacie prasowym dyrektor ds. digital Edyta Sidwa informuje: "Dział i organizacja jego pracy już od dawna wymagały restrukturyzacji. Teraz możemy w pełni wykorzystać nasz potencjał i osiągnąć sukces, ponieważ nowe rozwiązania uczynią nasze działania w sieci bardziej zwinnymi, bardziej oddziałującymi na rynek oraz bardziej innowacyjnymi".

(JOK, 21.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Październik 21, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Konkurs fotograficzny "Żywioł folkloru" rozstrzygnięty

Dziennikarz i fotoreporter Marcin Szkodziński z Kościeliska zwyciężył w czwartej edycji konkursu fotograficznego "Żywioł folkloru" w Zakopanem.

Marcina Szkodzińskiego nagrodzono w kategorii dziennikarzy i fotoreporterów.  Otrzymał nagrodę finansową w wysokości 1500 zł (za zestaw zdjęć), oraz nagrodę specjalną - roczną prenumeratę Tygodnika Podhalańskiego ufundowaną przez Tygodnik Podhalański. Wyróżnienia otrzymali: Dariusz Jonek z Zakopanego (za zestaw zdjęć, a w szczególności za zdjęcie „USA.Wanta”), Paweł Dobrzyński z Zakopanego (za zestaw zdjęć, a w szczególności za zdjęcie „Muzyka pasterska”), Barbara Hadowska z Kościeliska za zestaw zdjęć, oraz Tomasz Osuchowski z Zakopanego za zestaw zdjęć. W kategorii "Publiczność" przyznano dwie równorzędne nagrody finansowe w wysokości 500 zł. Otrzymali je: Jan Markiewicz z Krakowa (za zestaw zdjęć) i Czesław Tarkowski z Gdańska (za zestaw zdjęć). Nagrodę specjalną od portalu Zakopiec.pl otrzymał  Jan Markiewicz za zdjęcie prezentujące temat wioski festiwalowej.  Wyróżnienia otrzymali: Małgorzata Borkowska-Misztal z Royal Palm Beach i  Sylwia Żołądek ze Szczecina (za zdjęcie „SevernajaRaduga - Modlitwa”). Wśród festiwalowej publiczności autorem najlepszych zdjęć okazali się Jan Markiewicz i Czesław Tarkowski.

Konkurs odbywał się w ramach 49. Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem. Wzięło w nim udział 19 uczestników. Łącznie nadesłano 91 prac. (Mackuch) 

 

(21.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo