Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 18, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Majdan nowym redaktorem naczelnym INNpoland.pl

Krzysztof Majdan przechodzi do Grupy NaTemat z Business Insidera (fot. materiał prasowy)

Od 1 grudnia br. stanowisko redaktora naczelnego serwisu INNpoland.pl obejmie Krzysztof Majdan. Do tego momentu p.o. naczelnym będzie Mariusz Janik, dziennikarz serwisu.

Krzysztof Majdan przechodzi do Grupy NaTemat z Business Insidera. Jako redaktor naczelny będzie zajmował się koordynacją pracy redakcji oraz - przy współpracy z biurem reklamy - biznesowym rozwojem INNpoland.pl.

- Jestem człowiekiem technologii, dlatego zamierzam zwiększyć liczbę artykułów o tej tematyce, nie zapominając jednocześnie o fundamencie serwisu, jakim są treści biznesowe i startupowe - mówi Krzysztof Majdan.

Z kolei Michał Mańkowski, redaktor naczelny i dyrektor operacyjny Grupy NaTemat, dodaje, że Majdan to "doświadczony biznesowo-technologiczny dziennikarz z digitalowego świata i właśnie wokół takich menedżerów chce budować Grupę NaTemat".

Krzysztof Majdan przez ostatnie 1,5 roku współtworzył polską edycją Business Insidera, gdzie pracował jako wydawca oraz reporter. Wcześniej publikował w "Dzienniku Gazecie Prawnej" i "Gazecie Wyborczej". Pracę w mediach zaczynał w 2012 roku w NaTemat, gdzie był jednym z pierwszych stażystów i reporterów.

Do tego momentu p.o. naczelnym będzie Mariusz Janik, dziennikarz gospodarczy serwisu. Dotychczasowa szefowa INNpoland.pl Nino Dżikija z początkiem listopada br. obejmie funkcję redaktora naczelnego redakcji gospodarczej Wirtualnej Polski.

(JOK, 18.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 19, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

WhatsApp umożliwi użytkownikom dzielenie się swoją lokalizacją

(fot. geralt / pixabay.com)

Należący do Facebooka komunikator WhatsApp umożliwi użytkownikom udostępnianie znajomym swojej aktualizowanej na żywo lokalizacji. Podobną funkcję już wcześniej wprowadził Facebook Messenger.

W przypadku Messengera jednorazowe udostępnianie lokalizacji znajomym będzie wyświetlało położenie użytkownika na mapie przez maksymalnie 60 min. WhatsApp ma pozwalać na udostępnianie lokalizacji wybranym kontaktom przez 15 min., godzinę lub 8 godzin.

Podobnie jak inne funkcje WhatsAppa, informacje o lokalizacji są obustronnie kodowane, by uniemożliwić przechwycenie przez osoby postronne. Jeżeli jedna osoba śledzi kilku użytkowników, ich pozycje będą wyświetlane na wspólnej mapie. (PAP)

(19.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo