Temat: badania rynku i opinii

Dział: RAPORTY

Dodano: Październik 16, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Top Marka 2017 - zapraszamy na konferencję

Magazyn "Press" i PRESS-SERVICE Monitoring Mediów zapraszają na konferencję "Top Marka" oraz debatę "Dekada zmian w kształtowaniu wizerunku marek" - 27 października, godz. 10.00, Warszawa, hotel Hilton.

W X edycji badania popularności i oceny marek w prasie i internecie przyznane zostaną wyróżnienia w 11 kategoriach: Motoryzacja, Telewizja, Radio, Energetyka, Banki, Telekomunikacja, Ubezpieczenia, Sieci handlowe, Paliwa, Artykuły spożywcze i Farmacja.

Z okazji jubileuszowej edycji badania uhonorowane zostaną także brandy, które pochwalić się mogą najlepszymi wynikami w całym dziesięcioleciu. Dodatkowo wyróżnienie otrzymają marki, które przez dziesięć lat uzyskały najlepszy wynik pod względem wydźwięku wzmiankujących o nich informacji w prasie.

Więcej na stronie: topmarka.press.pl

(16.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.