Dział: PRASA

Dodano: Październik 16, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Opiekun" - nowy kwartalnik Agory

"Opiekun" wydawany przez Agorę będzie na rynku przez trzy miesiące (fot. materiały prasowe)

17 października br. na rynku ukaże się nowy kwartalnik "Opiekun" (Agora). Magazyn będzie kosztował 9,99 zł.

Magazyn skierowany jest do osób, które na stałe opiekują się bliskimi - starzejącymi się rodzicami, chorującym współmałżonkiem, przyjaciółmi.

- W takich sytuacjach trzeba zacząć myśleć o rehabilitacji, opiece pielęgniarskiej, wyposażeniu domu w pomocne sprzęty. Dla takich właśnie osób wraz z fundacją "Razem Zmieniamy Świat", prowadzącą projekt "Damy radę", przygotowaliśmy magazyn-poradnik - mówi Ilona Szajkowska, redaktor naczelna pisma.

W pierwszym numerze znajdą się m.in. rozmowa z Ewą Błaszczyk, współtwórczynią fundacji "Akogo?" oraz z Jerzym Owsiakiem, twórcą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

W numerze znajdą się także porady, jak zająć się osobą wyłącznie leżącą, m.in. jak urządzić pokój, jak wybrać łóżko rehabilitacyjne, jak zapobiegać odleżynom. Poza tym będą teksty z zakresu żywienia i psychologii. Partnerem tytułu jest firma Seni.

Press

Kwartalnik w cenie 9,99 zł i w objętości 116 stron będzie dostępny na rynku przez trzy miesiące. Wesprze go promocja w prasie (czasopisma Agory, "Gazeta Wyborcza" i jej tygodniki), w internecie (serwisy Gazeta.pl), radiu (radiostacje Agory), telewizji (TVS, Metro), kinach sieci Helios, na nośnikach reklamy wewnętrznej (Health TV) oraz w punktach sprzedaży prasy. Kreację kampanii przygotował dział marketingu pionu czasopism Agory.


(JOK, 16.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Październik 16, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kaczyński na spotkaniu klubów "GP": sytuacja w mediach publicznych prawidłowa

Jarosław Kaczyński (fot. Silar / wikipedia.org)

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, podczas spotkania klubów "Gazety Polskiej" w piątek 13 października br. podtrzymał twierdzenie, że wprowadzenie przepisów o dekoncentracji kapitałowej w mediach jest konieczne.

Prezes PiS oświadczył, że sytuacja w mediach publicznych jest prawidłowa, a inne media zawsze będą przeciwne jego ugrupowaniu. Jego zdaniem nie powinno być sytuacji, w której większość firm i mediów, a w szczególności prasa, nie należy do Polaków. Jednocześnie stwierdził, że zmiany nie spowodują, iż media będą sprzyjały obecnej władzy.

(IKO, 16.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo