Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Październik 15, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydawnictwo Bauer opatentowało znak towarowy "Well"

(fot. okładka pierwszego wydania "Well")

"Normalnie wyjątkowy magazyn Well" - tak brzmi pełna nazwa znaku towarowego, który we wrześniu br. zgłosiło do Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej Wydawnictwo Bauer.

Wydawca potwierdza, że obecnie analizuje potencjał "Well" i rozważa jego wprowadzenie na rynek w 2018 roku. Nie zdradza jednak, czy pismo ma szansę być cykliczne.

Pierwszy numer "Well" przygotowany przez redakcję miesięcznika "Twój Styl" ukazał się 5 lipca br. w nakładzie 120 tys. egz. (w cenie 7,99 zł). Pismo miało winietę z napisem "Twój Styl poleca". W sprzedaży było do końca września br.

Press

(JOK, 15.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Październik 16, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Opiekun" - nowy kwartalnik Agory

"Opiekun" wydawany przez Agorę będzie na rynku przez trzy miesiące (fot. materiały prasowe)

17 października br. na rynku ukaże się nowy kwartalnik "Opiekun" (Agora). Magazyn będzie kosztował 9,99 zł.

Magazyn skierowany jest do osób, które na stałe opiekują się bliskimi - starzejącymi się rodzicami, chorującym współmałżonkiem, przyjaciółmi.

- W takich sytuacjach trzeba zacząć myśleć o rehabilitacji, opiece pielęgniarskiej, wyposażeniu domu w pomocne sprzęty. Dla takich właśnie osób wraz z fundacją "Razem Zmieniamy Świat", prowadzącą projekt "Damy radę", przygotowaliśmy magazyn-poradnik - mówi Ilona Szajkowska, redaktor naczelna pisma.

W pierwszym numerze znajdą się m.in. rozmowa z Ewą Błaszczyk, współtwórczynią fundacji "Akogo?" oraz z Jerzym Owsiakiem, twórcą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

W numerze znajdą się także porady, jak zająć się osobą wyłącznie leżącą, m.in. jak urządzić pokój, jak wybrać łóżko rehabilitacyjne, jak zapobiegać odleżynom. Poza tym będą teksty z zakresu żywienia i psychologii. Partnerem tytułu jest firma Seni.

Press

Kwartalnik w cenie 9,99 zł i w objętości 116 stron będzie dostępny na rynku przez trzy miesiące. Wesprze go promocja w prasie (czasopisma Agory, "Gazeta Wyborcza" i jej tygodniki), w internecie (serwisy Gazeta.pl), radiu (radiostacje Agory), telewizji (TVS, Metro), kinach sieci Helios, na nośnikach reklamy wewnętrznej (Health TV) oraz w punktach sprzedaży prasy. Kreację kampanii przygotował dział marketingu pionu czasopism Agory.


(JOK, 16.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo