Dział: INTERNET

Dodano: Październik 13, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Najsztub nie poprowadzi programu w Onecie, bo spowodował wypadek

(fot. Archiwum Press)

Onet.pl zrezygnował ze współpracy z Piotrem Najsztubem, który w tym portalu miał prowadzić program "Czas na zasady”. Decyzja Onetu związana jest z wypadkiem spowodowanym przez dziennikarza.

Onet.pl miał w listopadzie br. rozpocząć emisję talk-show prowadzonego przez Piotra Najsztuba „Czas na zasady”. Po informacjach w mediach, że Najsztub potrącił samochodem na pasach kobietę, Onet wycofał się ze współpracy z nim. - W związku z zaistniałą sytuacją podjęliśmy decyzję o nieprzedłużeniu współpracy z Piotrem Najsztubem - informuje Agnieszka Odachowska, dyrektor komunikacji korporacyjnej Grupy Onet-RAS Polska. - Program "Czas na zasady" dopiero wchodził w fazę produkcji, w związku z tym operacyjnie nie ma to wpływu na pracę zespołu producenckiego. O nowym gospodarzu formatu poinformujemy w oddzielnym komunikacie - dodaje Odachowska. 

- Rozumiem decyzję Onetu - mówi Piotr Najsztub. - Nikt nie chce, by program, który dopiero startuje, był kojarzony z wypadkiem. Program był na wczesnym etapie i żaden odcinek nie został jeszcze nagrany, nie zostali zaproszeni goście, nie ma nawet scenariusza. Wydawało mi się, że wypadek drogowy nie powinien mieć wpływu ma moja pracę zawodową, ale jak widać, myliłem się - dodaje. 

Piotr Najsztub w czwartek 5 października w Konstancinie potrącił samochodem na pasach 77-letnią kobietę, która trafiła do szpitala. Był trzeźwy.

Piotr Najsztub prowadzi audycję „Prawda nas zaboli” w Radiu Tok FM.


(AMS, 13.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 13, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kursy walut i notowania GPW trafią do Business Insider Polska

(fot. businessinsider.com.pl)

W serwisie Business Insider Polska (Grupa Onet-RAS Polska) pojawią się kursy walut i informacje dotyczące notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Wprowadzenie kursów walut i notowań na GPW ma nastąpić do końca br. Ponadto w serwisie znalazły się nowe działy: Firmy, Twoje pieniądze, Podatki i prawo oraz Motoryzacja.

Zmiany w Business Insider Polska związane są z wygaszeniem Onet Biznes.
We wrześniu serwis Business Insider Polska (Businessinsider.com.pl) odwiedziło 3,49 mln użytkowników, którzy wykonali 17,36 mln odsłon (dane PBI/Gemius).


(KOZ, 13.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.