Temat: Grand Video Awards

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cyber Marian, Treneiro, Gonciarz i emce wśród laureatów Grand Video Awards

(fot. Adam Guz / "Press")

Krzysztof Gonciarz, Brudny Henryk, reZigiusz, Martin Stankiewicz, Astrofaza, Kat Napiorkowska, Treneiro Vlog, Karolina Zientek i emce kwadrat – to zwycięzcy trzeciej edycji Grand Video Awards. Nagrodę Widzów zdobył materiał Krzysztofa Gonciarza. Osobowość Roku to Cyber Marian, a za Debiut Roku uznano kanał Gaming Lab.

W czwartek 12 października br. w warszawskim kinie Iluzjon wręczono nagrody w trzeciej edycji Grand Video Awards. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest magazyn "Press".

W tym roku jury, w którym zasiedli eksperci od produkcji telewizyjnej i filmowej, wideo, reklamy, marketingu oraz mediów społecznościowych, oceniło 710 materiałów. Do ścisłego finału trafiło aż 59 produkcji, z których wyłoniono zwycięzców w dziewięciu kategoriach.

Zwycięzcy Grand Video Awards 2017

Vlog: Krzysztof Gonciarz – „Podróż”

Kultura i rozrywka: Michał Domaszewski – Brudny Henryk – „Brudny Henryk pierwsze starcie”

Gaming: Remigiusz Wierzgoń – reZigiusz – „GTA V w realu”

Branded content: Martin Stankiewicz – „Choinkowa katastrofa, czyli jak dogodzić kobiecie w Święta”

Wideo popularnonaukowe: Piotr Kosek – Astrofaza – „Czarne Dziury: Władcy Czasu i Przestrzeni”

Lifestyle: Katarzyna Napiórkowska – Kat Napiorkowska – „Livinig with social anxiety / Lęk społeczny”

Hobby: Andrzej Marchlewski – Treneiro Vlog – „Turkey Freeride MTB Expedition Erciyes and Cappadocia”

Wideotutorial: Karolina Zientek – Karolina Zientek MakeUp Artist – „Underwater creatures | NYX Face Awards Poland | TOP 10 | KarolinaZientek”

Publicystyka, wideorozmowa: Huyen Pham i Marcin Nguyen – emce kwadrat – „Świat osób głuchych”

Nagroda Widzów: Krzysztof Gonciarz
Debiut Roku: Maciej Sawicki i Łukasz Skalik – kanał Gaming Lab
Osobowość Roku: Cyber Marian

Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe – po 4 tys. zł.

Nagrody partnerów Grand Video Awards:
Nagroda Warszawskiej Szkoły Filmowej: Jarek Tokarski – „Blueness”
Nagroda Audio Network: Daniel Rusin – Reżyser Życia – „Co czuje porzucony pies”Nagroda Mastercard: Piotr Kosek – Astrofaza – „Czarne Dziury: Władcy Czasu i Przestrzeni”

Organizator Grand Video Awards: „Press”
Partner technologiczny: Asus
Partnerzy: T-Mobile, Mastercard, NCK, OTO film, Audio Network
Partner kreatywny: Change ServicePlan
Partnerzy gali GVA: Film Garden, Deloitte Digital, Warsaw Film School, SoundFlower, Cafe Iluzja, Cafe Gorączka
Sieci partnerskie: Epic Makers, LifeTube, Talent Media, Mediakraft.tv, Gamellon, Get Hero, Video Brothers
Patroni medialni: Eurozet, Brand 24, Apy News, YT 360, Tube News, „Grazia”

Jury konkursu: Wojciech Andree (Apy News), Jarosław Boliński (Propeller Film), Jan Foryś (Papaya Films), Andrzej Garapich (TVP), Kamil Górecki (Fantasy Expo), Radek Kotapka (Emotion Studio), Paweł Kwaśniewski (Video Brothers), Agata Małkowska-Szozda ("Press"), Beata Mońka (BMBC), Tomasz Nowak (BB Media), Marcin Poradka (Deloitte Digital), Marta Rządkowska (Epic Makers), Adam Semik (Gamellon), Andrzej Skworz ("Press"), Radosław Sławiński (Polsat Play), Ryan Socash (MediaKraft), Paweł Stano (Lifetube), Marta Szafrańska ("Tube News"), Ewa Szczepanowska (Warszawska Szkoła Filmowa), Lidija Vukić (Talent Media), Tobiasz Wybraniec (Get Hero), Karol Wyszyński (Los Videos).

(12.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: Grand Video Awards

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 13, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Najsztub nie poprowadzi programu w Onecie, bo spowodował wypadek

(fot. Archiwum Press)

Onet.pl zrezygnował ze współpracy z Piotrem Najsztubem, który w tym portalu miał prowadzić program "Czas na zasady”. Decyzja Onetu związana jest z wypadkiem spowodowanym przez dziennikarza.

Onet.pl miał w listopadzie br. rozpocząć emisję talk-show prowadzonego przez Piotra Najsztuba „Czas na zasady”. Po informacjach w mediach, że Najsztub potrącił samochodem na pasach kobietę, Onet wycofał się ze współpracy z nim. - W związku z zaistniałą sytuacją podjęliśmy decyzję o nieprzedłużeniu współpracy z Piotrem Najsztubem - informuje Agnieszka Odachowska, dyrektor komunikacji korporacyjnej Grupy Onet-RAS Polska. - Program "Czas na zasady" dopiero wchodził w fazę produkcji, w związku z tym operacyjnie nie ma to wpływu na pracę zespołu producenckiego. O nowym gospodarzu formatu poinformujemy w oddzielnym komunikacie - dodaje Odachowska. 

- Rozumiem decyzję Onetu - mówi Piotr Najsztub. - Nikt nie chce, by program, który dopiero startuje, był kojarzony z wypadkiem. Program był na wczesnym etapie i żaden odcinek nie został jeszcze nagrany, nie zostali zaproszeni goście, nie ma nawet scenariusza. Wydawało mi się, że wypadek drogowy nie powinien mieć wpływu ma moja pracę zawodową, ale jak widać, myliłem się - dodaje. 

Piotr Najsztub w czwartek 5 października w Konstancinie potrącił samochodem na pasach 77-letnią kobietę, która trafiła do szpitala. Był trzeźwy.

Piotr Najsztub prowadzi audycję „Prawda nas zaboli” w Radiu Tok FM.


(AMS, 13.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.