Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 11, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Warzecha odsunięty od prowadzenia „W tyle wizji” w TVP Info

Łukasz Warzecha (fot. screen z YouTube)

Łukasz Warzecha, publicysta „Tygodnika do Rzeczy” został na miesiąc odsunięty od prowadzenia programów „W tyle wizji” i „W tyle wizji extra” w TVP Info.

Łukasz Warzecha, to jeden z prowadzących programy "W tyle wizji" i "W tyle wizji extra" (obok Marcina Wolskiego, Wiktora Świetlika, Doroty Łosiewicz, Stanisława Janeckiego, Magdaleny Ogórek, Rafała Ziemkiewicza, Krzysztofa Feusette i Wojciecha Surmacza). - Potwierdzam, że przez najbliższy miesiąc nie poprowadzę tych programów. O więcej szczegółów proszę pytać Centrum Informacji TVP.
Wysłaliśmy pytania do Centrum Informacji TVP, ale nie dostaliśmy jeszcze odpowiedzi.
Marcin Wolski szef telewizyjnej telewizyjnej Dwójki powiedział nam,ze nie ma wpływu na dobór prowadzących, choć sam jest pomysłodawca tych programów.
Łukasz Warzecha ostatnio m.in. w mediach społecznościowych krytykował niektóre działania Prawa i Sprawiedliwości.

(11.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Marciniak poprowadzi "Ligę+ Extra" w Canal+

Krzysztof Marciniak zastąpi duet Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski (screen z YouTube)

22 października br. Canal+ pokaże "Ligę+ Extra" w nowej formule. Gospodarzem programu będzie Krzysztof Marciniak. Widzowie nie zobaczą już pary Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski. 

Dziennikarze odejdą oficjalnie ze stacji 30 listopada br. Dyrekcja Canal+ zdecydowała jednak, że już najbliższe, specjalne wydanie "Ligi+ Extra" ze stadionu Legii Warszawa poprowadzą Krzysztof Marciniak i Rafał Dębiński. Kolejne zmiany wprowadzone zostaną 22 października br. Od tego dnia "Liga+ Extra" zmieni formułę. Gospodarzem programu będzie tylko Krzysztof Marciniak, a jego współtwórcami między innymi Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński, Cezary Olbrycht, Filip Surma, Rafał Dębiński i Tomasz Lipiński.

"»Liga+ Extra« to najpopularniejszy program poświęcony Lotto Ekstraklasie, ma swoją markę i wiernych widzów. Wprowadzając zmiany chcemy połączyć to, co jest istotą tego programu, a więc bramki, emocje, kontrowersje, gości z nowymi elementami, które sprawią, że program będzie jeszcze ciekawszy" - pisze w komunikacie prasowym Michał Jarocki, dyrektor NC+ Sport.

Krzysztof Marciniak nie chciał zdradzić, jakie zmiany wprowadzone zostaną do programu. - To dla mnie ogromne wyzwanie. Mam w głowie mnóstwo pomysłów. Szczegóły wyjaśnię w ciągu kilku najbliższych dni - mówi Marciniak. Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski odmówili nam skomentowania informacji na temat zmian w programie.


(Mackuch, 12.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo