Dział: RADIO

Dodano: Październik 05, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Gójska w "Sygnałach dnia" od piątku

Wicenaczelna "Gazety Polskiej" Katarzyna Gójska w roli współprowadzącej "Sygnały dnia" w radiowej Jedynce zadebiutuje w najbliższy piątek 6 października - dowiedział się "Presserwis".

Gójska poprowadzi program z Wiesławem Molakiem i ma rozmawiać z gośćmi.  
Według naszych informacji Katarzyna Gójska, oprócz wydań piątkowych, będzie też z Molakiem prowadzić poniedziałkowe "Sygnały dnia". Oznacza to, że duet Daniel Wydrych i Piotr Gociek będzie miał audycję od wtorku do czwartku (dotychczas od poniedziałku do czwartku, a w piątki Wydrych z Wojciechem Dąbrowskim).

Od kolejnej soboty "Sygnały dnia" ma prowadzić Daniel Wydrych (dotychczas Wiesław Molak) z Krzysztofem Grzesiowskim.

Jak informowaliśmy, z grona gospodarzy poranków wypadnie Wojciech Dąbrowski.

(KOZ, 05.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Październik 08, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nadawca kieleckiego Radia Fama stworzy rozgłośnię w Opolu

(fot. 466654 / pixabay.com)

Agencja Radiowo-Telewizyjna "Fama" z Kielc będzie mogła uruchomić rozgłośnię w Opolu.

Agencja wygrała konkurs Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na częstotliwość 99,1 MHz w tym mieście. W Opolu nadawać chciały również: City Zet (Eurozet), Eska Rock (Grupa Radiowa Time), Radio Park z Kędzierzyna-Koźla i powiązana z nim Agencja Reklamowa Radio Park, Radio Ony FM z Nysy (Mec Solutions) i spółka Radio ABC.
Agencja Radiowo-Telewizyjna "Fama" jest nadawcą Radia Fama w Kielcach, a do powiązanej z nią spółki Radio Top należą Famy w Tomaszowie, Słupsku, Wołominie i Żyrardowie.

(KOZ, 08.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.